Кеген аудандық мәслихатының 2022 жылғы 05 қаңтарындағы № 23-80 "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 маусымдағы № 34-115 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 05 қаңтарындағы № 23-80 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 164 363 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1,2,3,5,6,7,8,9,12.-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 166 560 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 60 638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 105 922 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 176 360 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 800 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 9 800 мың теңге."
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 62 143 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 24 069 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 38 074 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 63 576 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 433 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 5 января 2022 года № 23-80 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2022-2024 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 13 июня 2022 года № 34-115
Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2022-2024 годы" от 5 января 2022 года № 23-80 (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 164 363):
пункты 1,2,3,4,6,7,8,9,12 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 166 560 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 60 638 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 105 922 тысяча тенге, в том числе:
2) затраты 176 360 тысяч тенге;
) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 800 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 800 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 9 800 тысяча тенге"
2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 62 143 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 24 069 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 38 074 тысячи тенге, в том числе:
2) затраты 63 576 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 433 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 433 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 433 мың теңге."
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 47 346 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 999 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 36 347 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 47 346 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге."
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Қарқара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13,14,15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 38 688 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 944 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 30 744 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 40 623 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 935 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 935 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 935 мың теңге."
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 73 215 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 876 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 62 339 мың теңге, оның ішінде:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 433 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 433 тысячи тенге.
3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
11) доходы 47 346 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 999 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 36 347 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 47 346 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
5. Утвердить бюджет Каркаринского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13,14,15к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 38 688 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 944 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 30 744 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 40 623 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 935 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 935 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 935 тысяч тенге.
6. Утвердить бюджет Узынбулакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 73 215 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 876 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 62 339 тысяч тенге, в том числе:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 594 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 594 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 25, 34-қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандың маслихаттың хатшысы Т. Әлімбай
Кеген ауданы маслихатының 2022 жылғы 13 маусымдағы № 34-115 шешіміне 1-қосымша

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 594 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 594 тысяч тенге.".
Приложения 1 ,4, 7, 13, 16, 19, 22, 25, 34 к указанному решению согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к этому решению написать в новой редакции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Т. Алимбай
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от 18 мая 2022 года № 34-115

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0