Кеген аудандық маслихатының 2021жылғы 28 желтоқсанындағы № 22-76 "Кеген ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 37-125 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 22-76 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26 332 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1.2022-2024 жылдарға арналған аудандақ бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 369 359 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 607 903 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8 334 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 5 559 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 747 563 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 7 711 215 мың мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 198 174 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 229 725 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 31 551 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

Внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 22-76 "О бюджете Кегенского района на 2022-2024 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 2 сентября 2022 года № 37-125
Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата "О бюджете Кегенского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 22-76 (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 26 332):
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
1) утвердить бюджет района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих размерах:
1) доход 7 369 359 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 607 903 тыс тысяч тенге;
неналоговые доходы 8 334 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5 559 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 747 563 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 7 711 215 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 198 174 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 229 725 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 31 551 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 540 030 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 540 030 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 437 661 мың теңге;
қарыздарды өтеу 31 552 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 133 921 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандың маслихаттың хатшысы Т. Әлімбай

5) дефицит (профицит) бюджета (-)540 030 тысяч тенге;
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 540 030 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 437 661 тысяч тенге;
погашение займов 31 552 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 133 921 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к настоящему решению изложить в редакции, соответствующей приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года
Секретарь районного маслихата Т.Әлімбай