Кеген аудандық мәслихатының 2022 жылғы 05 қаңтарындағы № 23-80 "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 42-139 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 05 қаңтарындағы № 23-80 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 164 363 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1,2,3,5,6,7,8,9,10,11,12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 201 976 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 41 584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 160 392 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 211 776 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 800 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 9 800 мың теңге;"
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 67 533 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 16 821 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 50 712 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 68 966 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 433 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 5 января 2022 года № 23-80 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2022-2024 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 7 декабря 2022 года № 42-139
Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2022-2024 годы" от 5 января 2022 года № 23-80 (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 164 363):
пункты 1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12-указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 203 426 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 41 584 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 161 842 тысяча тенге, в том числе:
2) затраты 213 226 тысяч тенге;
) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 800 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 800 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 9 800 тысяча тенге"
2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 68 561 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 16 821 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 51 740 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 69 994 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 433 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 433 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 433 мың теңге;"
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 48 631 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 156 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 40 475 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 52 087 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 456 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 456 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 456 мың теңге;"
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 46 594 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 475 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 39 119 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 50 043 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 3 449 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 449 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 449 мың теңге;"
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Қарқара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13,14,15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 49 588 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 092 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 44 496 мың теңге, оның ішінде:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 433 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 433 тысячи тенге.
3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 49 378 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 156 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 41 222 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 52 834 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 456 тысач тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 456 тысач тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10,11,12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 47 480 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 724 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 40 005 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 50 929 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 449 тысач тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 449 тысач тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 449 тысач тенге.
5. Утвердить бюджет Каркаринского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13,14,15к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 50 474 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 092 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 45 382 тысяч тенге, в том числе:

"8. 2022-2024 жылдарға арналған Тасашы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 66 404 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 529 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 60 875 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 67 530 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 126 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 126 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 126 мың теңге;"
"9. 2022-2024 жылдарға арналған Бөлексаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 35 565 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 764 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 32 801 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 36 073 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 508 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 508 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 508 мың теңге;"
"10. 2022-2024 жылдарға арналған Тұйық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 36 460 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 698 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 33 762 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 36 770 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

8. Утвердить бюджет Тасашинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 61 151тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5529 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 55 622 тысячи тенге, в том числе:
2) затраты 62 277 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 126 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
9. Утвердить бюджет Болексазского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 36 171 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 764 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 33 407 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 36 679 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 508 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 508 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 508 тысяч тенге.
"10. Утвердить бюджет Туйыкского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28,29,30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 37 066 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 698 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 34 368 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 37 376 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 594 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 594 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 594 мың теңге;"
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10,13, 16, 19, 22, 25, 28, 31,34-қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 -қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 594тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 594тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 594 тысяч тенге.".
Приложения 1 ,4, 7, 13, 16, 19, 22, 25,28,31,34 к указанному решению согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10,11,12 к этому решению написать в новой редакции.

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0