"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер - Министрінің Бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 1431 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 12 шiлдедегi № 694 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер - Министрінің Бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 1431 бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитетінің ережесі осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін "Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер – Министрінің орынбасары –
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
Қазақстан Республикасы
Премьер – Министрінің
орынбасары –
Қаржы министрінің
2022 жылғы 12 шілдедегі
№ 694 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер –
Министрінің Бірінші
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 1431 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті туралы ереже
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Комитет) республикалық бюджеттің атқарылуы мен жергілікті бюджеттердің атқарылуына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына қызмет көрсету саласында және орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу саласындағы іске асыру функцияларын жүзеге асырады.
2. Комитет өз қызметiн Қазақстан Республикасының Конституциясына және заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентi мен Үкiметiнiң актiлерiне, өзге де нормативтiк құқықтық актiлерге, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.
3. Комитет республикалық мемлекеттiк мекеменің ұйымдық-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, қазақ тiлде өз атауы бар мөрлерi мен мөртаңбалары, белгiленген үлгiдегi бланкiлерi, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қазынашылық органдарында шоттары болады.

О внесении изменения в приказ Первого заместителя Премьер – Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 1431 "Об утверждении Положения о Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 12 июля 2022 года № 694
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 1431 "Об утверждении Положения о Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" следующее изменение:
Положение о Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденное указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Заместитель Премьер-Министра –
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
Приложение
к приказу Заместителя
Премьер-Министра –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 июля 2022 года № 694
Утверждено
приказом Первого заместителя
Премьер – Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 27 декабря 2019 года № 1431
Положение о Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
Глава 1. Общие положения
1. Республиканское государственное учреждение "Комитет казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (далее – Комитет) осуществляет руководство в сфере исполнения республиканского бюджета и обслуживания исполнения местных бюджетов, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим, а также реализационные функции в сфере организации и проведения централизованных государственных закупок.
2. Комитет осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.
3. Комитет является юридическим лицом в организационно-правовой форме республиканского государственного учреждения, имеет печати и штампы со своим наименованием на казахском языке, бланки установленного образца, в соответствии с законодательством Республики Казахстан счета в органах казначейства.

4. Комитет азаматтық-құқықтық қатынастарға өз атынан кіреді.
5. Комитет заңнамаға сәйкес уәкілеттік берілген жағдайда мемлекеттің атынан азаматтық-құқықтық қатынастардың тарапы болуға құқылы.
6. Комитет өз құзыретіндегі мәселелер бойынша Комитет басшысының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін заңнамада белгіленген тәртіппен шешімдер қабылдайды.
7. Комитеттің құрылымы және штат санының лимиті Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес бекітіледі.
8. Заңды тұлғаның орналасқан жері: 010000, Нұр-Сұлтан қаласы, Жеңіс даңғылы, 11.
9. Комитеттің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Қазынашылық комитеті" республикалық мемлекеттiк мекемесi.
10. Осы Ереже Комитеттің құрылтай құжаты болып табылады.
11. Комитеттің қызметiн қаржыландыру республикалық бюджеттен жүзеге асырылады.
12. Комитетке кәсiпкерлiк субъектiлерiмен Комитет функциялары болып табылатын мiндеттердi орындау тұрғысында шарттық қатынастарға түсуге тыйым салынады.
Егер Комитетке заңнамалық актiлермен кірістер әкелетін қызметтi жүзеге асыру құқығы берiлсе, онда осы қызметтен алынған кірістер мемлекеттік бюджеттiң кiрiсiне жіберіледі.
2-тарау. Комитеттің мiндеттерi, функциялары, құқықтары мен міндеттері
13. Мақсаттары:
1) республикалық бюджеттің атқарылуы мен жергілікті бюджеттердің атқарылуына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына қызмет көрсету;
2) мiндеттемелер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын, республикалық бюджет бойынша түсiмдердiң және төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын қалыптастыру және бекiту;
3) республикалық, жергілікті бюджеттердің, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының, Жәбірленушілерге өтемақы қорының және Еуразиялық экономикалық одаққа (бұдан әрі – ЕАЭО) мүше мемлекеттердің бюджеттерінің арасындағы түсімдердің бөлінуін қамтамасыз ету;
4) республикалық бюджеттің атқарылуы, жергілікті бюджеттердің атқарылуына Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына қазынашылық қызмет көрсету сапасын арттыруға, қазынашылық ақпараттық жүйелерінің іркіліссіз жұмыс істеуі мен ақпараттық қауіпсіздігіне бағытталған қазынашылық ақпараттық жүйелерін жетілдіруді қамтамасыз ету;
5) бюджеттік есепке алуды жүргізу;
6) республикалық және жергілікті бюджеттер бойынша қаржылық есептілікті шоғырландыру;
7) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құрылымдық бөлімшелерін республикалық және жергілікті бюджеттер бойынша бюджеттік есептілікпен қамтамасыз ету;

4. Комитет вступает в гражданско-правовые отношения от собственного имени.
5. Комитет имеет право выступать стороной гражданско-правовых отношений от имени государства, если оно уполномочено на это в соответствии с законодательством.
6. Комитет по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами руководителя Комитета и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.
7. Структура и лимит штатной численности Комитета утверждаются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
8. Местонахождение юридического лица: 010000, город Нур-Султан, проспект Жеңіс, 11.
9. Полное наименование Комитета – республиканское государственное учреждение "Комитет казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
10. Настоящее Положение является учредительным документом Комитета.
11. Финансирование деятельности Комитета осуществляется из республиканского бюджета.
12. Комитету запрещается вступать в договорные отношения с субъектами предпринимательства на предмет выполнения обязанностей, являющихся полномочиями Комитета.
Если Комитету законодательными актами предоставлено право осуществлять приносящую доходы деятельность, то доходы, полученные от такой деятельности, направляются в доход государственного бюджета.
Глава 2. Задачи, функции, права и обязанности Комитета
13. Задачи:
1) исполнение республиканского бюджета и обслуживание исполнения местных бюджетов, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим;
2) формирование и утверждение сводного плана финансирования по обязательствам, сводного плана поступлений и финансирования по платежам по республиканскому бюджету;
3) обеспечение распределения поступлений между республиканским, местными бюджетами, Национальным фондом Республики Казахстан, Фондом компенсации потерпевшим, бюджетами государств-членов Евразийского экономического союза (далее – ЕАЭС);
4) совершенствование информационных систем казначейства, направленное на повышение качества исполнения республиканского бюджета, казначейского обслуживания исполнения местных бюджетов, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим, обеспечение бесперебойного функционирования и информационной безопасности информационных систем казначейства;
5) ведение бюджетного учета;
6) консолидация финансовой отчетности по республиканскому и местным бюджетам;
7) обеспечение структурных подразделений Министерства финансов Республики Казахстан бюджетной отчетностью по республиканскому и местным бюджетам;

8) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құрылымдық бөлімшелерін, уәкілетті мемлекеттік органдарды, ЕАЭО мүше мемлекеттерді және Еуразиялық экономикалық комиссияны (бұдан әрі – ЕЭК) бюджетке түскен түсімдер бойынша есептілікпен қамтамасыз ету;
9) Комитеттің құзыретіне кіретін мәселелер бойынша халықаралық ынтымақтастық;
10) Комитеттің құзыреті шегінде ЕАЭО бойынша халықаралық шарттардың жобаларын дайындауға қатысу;
11) бюджеттің ақшасын басқару;
12) уәкілетті орган айқындайтын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбелері бойынша орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді қамтамасыз ету;
13) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де міндеттерді орындау.
14. Құқықтары мен міндеттері:
1) мемлекеттiк мекемелерден республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылуын ұйымдастыру үшін қажетті ақпарат пен мәліметтерді алу, ал оларды уақтылы ұсынбаған жағдайда бухгалтерлік есептілікті сұрату;
2) қаржылық тәртіпті сақтауға, мемлекет қаражатын мақсатқа сай және тиімді пайдалануға бағытталған ұсыныстар енгізу;
3) бірыңғай қазынашылық шоттары болуы және теңгемен және шетелдік валютада банктік шоттары болуы;
4) инвестициялық жобаларды іске асыру үшін жауапты мемлекеттік органдардан үкіметтік сыртқы қарыз қаражатының түсуі (игерілуі) және жұмсалуы туралы есептер сұрату және алу;
5) шетелдік елдердің жұмыстарының тәжірибесін практикалық пайдалану бойынша ұсыныстар әзірлеу;
6) бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен келісу бойынша түсімдердің болжамды көлемін ескере отырып, бюджеттік бағдарламалар бойынша төлемдерді жүзеге асырудың ай сайынғы кестесіне өзгерістер енгізу;
7) өз құзыреті шегінде бұйрықтарды әзірлеу және қабылдау;
8) уәкілетті орган айқындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер тізбесі бойынша орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу үшін, оның ішінде тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспары, сатып алынатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің техникалық ерекшеліктері, жобалау-сметалық құжаттамасы, мемлекеттік сатып алу туралы шарт жобасы, тартылған сарапшылар немесе сараптамалық комиссия туралы ақпаратты, сондай-ақ өзге де қосымша ақпаратты сұратуға;
9) мемлекеттік мекемелердің қаржылық құжаттарында бұзушылықтар айқындалған кезде оларды тиісті органдардың қарауына жіберу;
10) республикалық бюджеттің атқарылуы мен жергілікті бюджеттердің атқарылуына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына қызмет көрсету мәселелері бойынша нормативтік құқықтық актілердің жобаларын қарау;

8) обеспечение структурных подразделений Министерства финансов Республики Казахстан, уполномоченных государственных органов, государств – членов ЕАЭС и Евразийской экономической комиссии (далее - ЕЭК) отчетностью по поступлениям в бюджет;
9) международное сотрудничество по вопросам, входящим в компетенцию Комитета;
10) участие в подготовке проектов международных договоров в пределах компетенции Комитета по ЕАЭС;
11) управление бюджетными деньгами;
12) обеспечение организации и проведения централизованных государственных закупок по перечню товаров, работ, услуг, определяемому уполномоченным органом;
13) выполнение иных задач, предусмотренных законодательством Республики Казахстан.
14. Права и обязанности:
1) получать от государственных учреждений информацию и сведения, необходимые для организации исполнения республиканского и местных бюджетов, а в случае их несвоевременного представления, запрашивать бухгалтерскую отчетность;
2) вносить предложения, направленные на соблюдение финансовой дисциплины, целевое и эффективное использование государственных средств;
3) иметь единый казначейский счет и банковские счета в тенге и иностранной валюте;
4) запрашивать и получать от государственных органов, ответственных за реализацию инвестиционных проектов, отчеты о поступлении (освоении) и расходовании средств правительственных внешних займов;
5) разрабатывать предложения по практическому использованию опыта работы зарубежных стран;
6) вносить изменения в помесячный график осуществления выплат по бюджетным программам с учетом прогнозных объемов поступлений по согласованию с администраторами бюджетных программ;
7) разрабатывать и принимать в пределах своей компетенции приказы;
8) запрашивать информацию для организации и проведения централизованных государственных закупок по перечню товаров, работ, услуг, определяемому уполномоченным органом, в том числе, о годовом плане государственных закупок товаров, работ и услуг, технической спецификации закупаемых товаров, работ и услуг, проектно-сметной документации, проекте договора о государственных закупках, привлеченных экспертах или экспертной комиссии, а также иную дополнительную информацию.
9) при выявлении нарушений в финансовых документах государственных учреждений направлять их на рассмотрение в соответствующие органы;
10) рассматривать проекты нормативных правовых актов по вопросам исполнения республиканского бюджета и обслуживания исполнения местных бюджетов, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим;

11) Комитеттің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарының қызметтеріне тексеруді жүзеге асыру, оларды жетілдіру бойынша ұсыныстар енгізу;
12) мемлекеттік бюджетке қатысты және оның есебінен ұлттық және шетелдік валютада (оларды жүзеге асыруға үшінші тұлғаларға өкілеттік беру құқығынсыз), мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтердi) өткiзуінен түскен ақшаға; Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес олар алатын, мемлекеттік мекемелер үшін, филантропиялық қызметтен және (немесе) демеушілік қызметтен, және (немесе) меценаттық қызметтен және (немесе) кіші отанға қолдау көрсету жөніндегі қызметтен түскен ақшаға; Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес жеке және (немесе) заңды тұлғалардың қайтарымдылық не белгілі бір жағдайлар туындағанда тиісті бюджетке немесе үшінші тұлғаларға аудару шартымен мемлекеттік мекемелерге беретін ақшаларына; квазимемлекеттiк сектор субъектiлерiнiң жарғылық капиталдарын ұлғайту және оларды инвестициялық жобаларды іске асыруға арналған республикалық бюджет туралы заңда не жергілікті бюджет туралы мәслихат шешімінде тиісті қаржы жылына көзделген ақшаға; қазынашылық сүйемелдеу шеңберінде бас мердігерлерге және қосалқы мердігерлерге аударылатын ақшаға; мемлекеттік бағдарламаларды қаржылық және (немесе) қаржылық емес қолдауды жүзеге асыруға арналған бюджет ақшасына; Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігімен берілген қарыз шарттарына сәйкес мемлекеттік кепілдікпен қамтамасыз етілген мемлекеттік емес қарыздардың ақшасына мынадай банк операцияларын іске асыру:
қолма-қол ақшаны бақылау шоттарын ашу, жүргiзу және жабу және бюджет заңнамасында көзделген шоттарды ашу;
аударым операциялары: мемлекеттік мекемелердің төлеуге берілетін шоттарының, мемлекеттік кірістер органдары, квазимемлекеттiк сектор субъектiлерiнiң, қазынашылық сүйемелдеу шеңберінде бас мердігерлердің және қосалқы мердігерлердің, қаржылық және/немесе қаржылық емес қолдау операторларының, мемлекет кепілдік берген қарызды тартқан қарыз алушылардың төлем тапсырмаларының негізінде төлемдерді жүргізу;
аккредитив ашу, олар бойынша міндеттемелер орындау және жабу.
15. Функциялары:
1) қолма-қол ақшаны бақылау шоттарын және бюджет заңнамасында көзделген шоттарды ашу, жүргiзу және жабу;
2) республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері ұсынған түсiмдердің және төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын, республикалық бюджеттің мiндеттемелері бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын қалыптастыру кезінде мiндеттемелер мен төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарының (сыртқы қарыздарды, гранттар мен кредиттеуді есепке алмағанда) жобаларын тиісті қаржы жылына арналған Қазақстан Республикасының республикалық бюджет туралы заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңды іске асыру туралы қаулысына сәйкестігі тұрғысынан қабылдап алу және тексеру;

11) осуществлять проверку деятельности структурных подразделений и территориальных органов Комитета, вносить предложения по ее совершенствованию;
12) осуществлять следующие банковские операции в национальной и иностранной валюте в отношении и за счет средств государственного бюджета (без права делегирования их осуществления третьим лицам), денег от реализации государственными учреждениями товаров (работ, услуг); денег от филантропической деятельности и (или) спонсорской деятельности, и (или) меценатской деятельности, и (или) деятельности по оказанию поддержки малой родине для государственных учреждений, получаемой ими в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан; денег, передаваемых государственному учреждению в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан физическими и (или) юридическими лицами на условиях их возвратности либо перечисления при наступлении определенных условий в соответствующий бюджет или третьим лицам; денег, предусмотренных на соответствующий финансовый год в законе о республиканском бюджете либо в решении маслихата о местном бюджете, на увеличение уставных капиталов субъектов квазигосударственного сектора и их использованием на реализацию инвестиционных проектов; денег перечисляемых генеральным подрядчикам и субподрядчикам, в рамках казначейского сопровождения; бюджетных денег и их использованием на осуществление финансовой и (или) нефинансовой поддержки государственных программ; денег негосударственных займов, обеспеченных государственной гарантией, в соответствии с договорами займа под государственную гарантию Республики Казахстан:
открытие, ведение и закрытие контрольных счетов наличности и счетов, предусмотренных бюджетным законодательством;
переводные операции: проведение платежей на основании счетов к оплате государственных учреждений, платежных поручений органов государственных доходов, субъектов квазигосударственного сектора, генеральных подрядчиков и субподрядчиков в рамках казначейского сопровождения государственных закупок, операторов финансовой и/или нефинансовой поддержки, заемщиков, привлекших гарантированный государством заем;
открытие аккредитива, исполнение обязательств по нему и закрытие.
15. Функции:
1) открытие, ведение и закрытие контрольных счетов наличности и счетов, предусмотренных бюджетным законодательством;
2) прием и проверка представленных администраторами республиканских бюджетных программ проектов планов финансирования по обязательствам и платежам (без учета внешних займов, грантов и кредитования) при формировании сводного плана поступлений и финансирования по платежам, сводного плана финансирования по обязательствам республиканского бюджета на соответствие закону Республики Казахстан о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год и постановлению Правительства Республики Казахстан о реализации закона о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год;

3) түсiмдердiң және төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын, республикалық және жергілікті бюджеттердің мiндеттемелері бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын, өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, қазынашылықтың бiрiктiрiлген ақпараттық жүйесiне (бұдан әрі – ҚБАЖ) енгізу;
4) түсiмдердiң және төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарына, мiндеттемелер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарына жылдық сомаларды қоса алғанда, өзгерістер мен толықтырулар енгізу;
5) республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне республикалық бюджеттің атқарылуы бойынша есептік деректерді тұрақты және жүйелі жеткізу бөлігінде бюджеттiк мониторингтi іске асыруға қатысу және республикалық бюджеттік бағдарламалар бойынша (сыртқы қарыздарды, гранттар мен кредиттеуді есепке алмағанда) уақтылы міндеттемелерді қабылдамау және төлемдерді жүргізбеу себептерін анықтау мақсатында республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінен ақпарат жинақтау;
6) ҚБАЖ-да Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын жүргізу;
7) ҚБАЖ-да Мемлекеттік мекемелердің анықтамалығын жүргізу;
8) мемлекеттік мекемелердің азаматтық-құқықтық мәмілелерін тіркеу;
9) түсімдерді әртүрлі деңгейлердегі бюджеттерге, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына және ЕАЭО мүше мемлекеттерге бөлу нормативтерін ҚБАЖ-да жүргізу;
10) түсімдердің бөлінуін қайта есептеу (облыстардың мәслихаттары шешімі бойынша бөлу нормативтердің өзгеруі нәтижесінде);
11) түсiмдердi бiрыңғай қазынашылық шотқа есепке енгізу;
12) түсімдердің сомаларын бюджеттер деңгейлерінің арасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына және ЕАЭО-ға мүше мемлекеттердің қолма-қол ақшаны бақылау шоттарына, кейіннен тиісті қолма-қол ақшаны бақылау шоттарына есепке енгізіп бөлу;
13) Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шотынан түсімдердің сомаларын Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі шотына аудару;
14) ақшалай қаражатты ЕАЭО-ның қолма-қол ақшаны бақылау шотынан ЕАЭО-ға мүше мемлекеттердің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ашылған шоттарына аудару;
15) бюджетке түсетін түсімдер бойынша есептіліктерді қалыптастыру және салыстыру, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мүдделі құрылымдық бөлімшелеріне, Қазақстан Республикасының уәкілетті органдары мен ЕАЭО-ға мүше мемлекеттердің уәкілетті органдарына, ЕЭК-ке есептіліктерді ұсыну;
16) мемлекеттiк мекемелер мен квазимемлекеттiк сектор субъектiлерiнiң міндеттемелері бойынша аударым операцияларын жүзеге асыру және есепке алу;

3) ввод сводного плана поступлений и финансирования по платежам, сводного плана финансирования по обязательствам республиканского и местных бюджетов с учетом изменений и дополнений в интегрированную информационную систему казначейства (далее – ИИСК);
4) внесение изменений и дополнений в сводный план поступлений и финансирования по платежам, сводный план финансирования по обязательствам, включая годовые суммы;
5) участие в осуществлении бюджетного мониторинга в части регулярного и систематического доведения до администраторов республиканских бюджетных программ отчетных данных по исполнению республиканского бюджета и сбор информации от администраторов республиканских бюджетных программ с целью выявления причин несвоевременного принятия обязательств, несвоевременного проведения платежей по республиканским бюджетным программам (без учета внешних займов, грантов и кредитования);
6) ведение в ИИСК Единой бюджетной классификации Республики Казахстан;
7) ведение в ИИСК Справочника государственных учреждений;
8) регистрация гражданско-правовых сделок государственных учреждений;
9) ведение в ИИСК нормативов распределения поступлений в бюджеты разных уровней, Национальный фонд Республики Казахстан, Фонд компенсации потерпевшим и государств-членов ЕАЭС;
10) перерасчет распределения поступлений (в результате изменения нормативов распределения по решению маслихатов областей);
11) зачисление поступлений на единый казначейский счет;
12) распределение сумм поступлений между уровнями бюджетов, Национальным фондом Республики Казахстан, Фондом компенсации потерпевшим и контрольными счетами наличности государств-членов ЕАЭС с последующим зачислением на соответствующие контрольные счета наличности;
13) перевод сумм поступлений с контрольного счета наличности Национального фонда Республики Казахстан на счета Правительства Республики Казахстан в Национальном Банке Республики Казахстан;
14) перевод денежных средств с контрольного счета наличности ЕАЭС на счета государств-членов ЕАЭС, открытые в Национальном Банке Республики Казахстан;
15) формирование и сверка отчетности по поступлениям в бюджет, а также представление отчетности в заинтересованные структурные подразделения Министерства финансов Республики Казахстан, уполномоченные органы Республики Казахстан и уполномоченные органы государств-членов ЕАЭС, ЕЭК;
16) осуществление и учет переводных операций по обязательствам государственных учреждений и субъектов квазигосударственного сектора;

17) түсімдердің артық (қате) төленген сомаларын бюджеттен қайтару және (немесе) есепке жатқызу жөніндегі мемлекеттік кірістер органдарының төлем тапсырмаларын орындау;
18) инкассалық өкімдердің атқарылуына қызмет көрсету;
19) мемлекеттiк мекемелер жүргізген төлемдерді қайтару кезінде кассалық шығыстарды қалпына келтіруді жүзеге асыру;
20) бюджет заңнамасында көзделген жағдайларда мемлекеттiк мекемелерді қолма-қол ақшамен қамтамасыз етуді ұйымдастыру;
21) Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферт қажеттілігінің көлемін ай сайын болжамдау;
22) Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан республикалық бюджетке кепілдендірілген және нысаналы трансферт аудару туралы Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне сомасын көрсете отырып, өтінім жіберу;
23) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң депозиттерiне республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң уақытша бос бюджеттiк ақшаларын орналастыру және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң депозиттерi бойынша республикалық бюджетке сыйақылар (мүдде) көлемiн болжамдау;
24) салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдерді төлеу есебіне жеке тұлғалар мен мемлекеттiк мекемелердің өкілдерінен қабылданған ақшаны есепке жатқызу бойынша агенттің көрсеткен қызметтеріне ақы төлеу және агенттің көрсеткен қызметтеріне ақы төлеу бойынша республикалық бюджеттен жұмсалатын қаражатты болжамдау;
25) ҚБАЖ-да операциялық күнді жабу (ұлттық және шетел валюталарындағы шоттар бойынша банктік үзінділерге тексеруді жүзеге асыру);
26) шетел валютасында операцияларды жүзеге асыру және олардың есебін жүргізу;
27) мемлекеттiк мекемелерде бухгалтерлік есепті жүргізу мен есептілікті жасау тәртібін айқындау бойынша ұсыныстар әзірлеу;
28) бюджеттік есепті жүргізу мен есептілікті күн сайын қалыптастыру;
29) жергілікті бюджеттердің атқарылуы туралы шоғырландырылған қаржылық есептілік жасау;
30) республикалық бюджеттің атқарылуы туралы шоғырландырылған қаржылық есептілікті жасау;
31) мемлекеттік бюджеттің жылдық шоғырландырылған қаржылық есептілігін жасау;
32) республикалық және жергiлiктi бюджеттер бойынша тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтердi) өткiзуден түскен ақша түсiмдерi мен шығыстары жоспарларының орындалуы туралы, филантропиялық қызметтен және (немесе) демеушілік қызметтен және (немесе) меценаттық қызметтен және (немесе) кіші отанға қолдау көрсету жөніндегі қызметтен түскен ақшаның түсуi мен жұмсалуы жоспарларының орындалуы туралы есептерді жасау және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құрылымдық бөлімшелеріне ұсыну;

17) исполнение платежных поручений органов государственных доходов по возврату из бюджета и (или) зачету излишне (ошибочно) уплаченных сумм поступлений;
18) обслуживание исполнения инкассовых распоряжений;
19) осуществление восстановления кассовых расходов при возврате платежей, произведенных государственными учреждениями;
20) организация обеспечения наличными деньгами государственных учреждений в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством;
21) ежемесячное прогнозирование объема потребности республиканского бюджета в гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан;
22) направление заявки в Национальный Банк Республики Казахстан о перечислении гарантированного и целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет с указанием суммы;
23) размещение временно свободных бюджетных денег республиканского и местных бюджетов в депозиты Национального Банка Республики Казахстан и прогнозирование объема вознаграждений (интереса) по депозитам Правительства Республики Казахстан в республиканский бюджет;
24) привлечение и оплата услуг агента по зачислению принятых наличных денег от физических лиц и представителей государственных учреждений в уплату налогов и других обязательных платежей в бюджет и прогнозирование расходов из республиканского бюджета по оплате услуг агента;
25) закрытие операционного дня в ИИСК (осуществление выверки банковских выписок по счетам в национальной и иностранной валютах);
26) осуществление операций в иностранной валюте и ведение их учета;
27) выработка предложений по определению порядка ведения бухгалтерского учета и составления отчетности в государственных учреждениях;
28) ежедневное ведение бюджетного учета и формирование отчетности;
29) составление консолидированной финансовой отчетности об исполнении местных бюджетов;
30) составление консолидированной финансовой отчетности об исполнении республиканского бюджета;
31) составление годовой консолидированной финансовой отчетности государственного бюджета;
32) составление и предоставление в структурные подразделения Министерства финансов Республики Казахстан отчетов об исполнении планов поступлений и расходов денег от реализации товаров (работ, услуг), поступлении и расходовании денег от филантропической деятельности и (или) спонсорской деятельности, и (или) меценатской деятельности, и (или) деятельности по оказанию поддержки малой родине по республиканскому и местным бюджетам;

33) республикалық және жергiлiктi бюджеттердің атқарылуы туралы деректерді дайындау және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құрылымдық бөлімшелеріне ұсыну;
34) республикалық және жергiлiктi бюджеттердің берешектерінің жай-күйі туралы қаржылық есептілікті жасау және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құрылымдық бөлімшелеріне ұсыну;
35) өңірлер бөлінісінде нысаналы трансферттер, кредиттер және бюджеттік субвенциялар бойынша республикалық бюджеттен бөлінген бюджет қаражатын бақылау және салыстыру;
36) үкіметтік сыртқы қарыз шоттарының, байланысты гранттардың, республикалық бюджеттен бірлесіп қаржыландыру мен бюджеттің атқарылуы жөніндегі орталық уәкілетті орган белгілеген тәртіпке сәйкес қазынашылық органдарында ашылған сыртқы қарыз арнайы шоттарынан қаражат алуға бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің өтінімдерін қарау және келісу;
37) үкіметтік сыртқы қарыздар мен байланысты гранттар қаражатының түсуі мен жұмсалуы жөнінде ай сайын жиынтық есептілікті қалыптастыру; республикалық бюджеттің атқарылуы туралы есепті қалыптастыру үшін есепті кезеңдегі тиісті деректерді ҚБАЖ-ға енгізу: сыртқы қарыздардың игерілуі мен республикалық бюджеттен бірлесіп қаржыландыру қаражатының жұмсалуы бойынша тоқсан сайынғы есептілікті қалыптастыру;
38) кредиттік шарттар бойынша төлеуге жататын сыйақы сомаларын есептеу жүргізу мен республикалық бюджетке негізгі борыштың, сыйақылар мен басқа да төлемдердің тиесілі сомаларын Бірыңғай бюджеттік сыныптаманың тиісті кодтарына төлеу туралы қарыз алушыларды хабардар ету;
39) бюджеттік кредиттеу нәтижесінде, оның ішінде мемлекеттің мемлекет кепілдіктері мен кепілгерліктері бойынша міндеттемелерін орындауымен байланысты талаптар бойынша туындайтын үкіметтік талаптардың борыштық міндеттемелерін есепке алуды қамтамасыз ету;
40) бюджеттік кредиттер мен олардың қалдықтары бойынша қарыз алушылардың республикалық бюджет алдындағы берешектерін өтеуі жөнінде ай сайынғы, тоқсан сайынғы, жыл сайынғы жиынтық ақпаратты қалыптастыру және осы ақпаратты тиісті пайдаланушыларға нәтижелерді бағалау және мониторинг жүргізу үшін ұсыну;
41) Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан бюджеттік кредиттер бойынша мерзімі өткен міндеттемелерді өндіріп алу жөнінде іс-шаралар ұйымдастыру;
42) Үкіметтік борыштық міндеттемелерді орындау жөнінде алдағы айға талап етілетін көлемде шетел валютасының қажетті көлемін сатып алу туралы ақпаратты келісу және болжамды төлем кестесін жасау және бекіту;
43) мемлекеттік қарыздарды (Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнiң қысқа мерзімді ноталарын қоспағанда), мемлекеттік кепілдіктерді, экспортты қолдау бойынша мемлекеттік кепілдіктерді, мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерліктерін, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды, қарыздарды хеджирлеу жөніндегі мәмілелерді және Қаржы министрлігі жасасқан кредиттік шарттар мен оларға қосымша шарттарды тіркеу;

33) подготовка и предоставление в структурные подразделения Министерства финансов Республики Казахстан данных об исполнении республиканского и местных бюджетов;
34) составление и предоставление в структурные подразделения Министерства финансов Республики Казахстан финансовой отчетности о состоянии задолженности республиканского и местных бюджетов;
35) контроль и сверка выделенных бюджетных средств из республиканского бюджета по целевым трансфертам, кредитам и бюджетным субвенциям в разрезе регионов;
36) рассмотрение и согласование заявок администраторов бюджетных программ на снятие средств со счетов правительственных внешних займов, связанных грантов, софинансирования из республиканского бюджета и специальных счетов внешнего займа, открытых в казначействе в соответствии с порядком, установленным центральным уполномоченным органом по исполнению бюджета;
37) ежемесячное формирование сводной отчетности по поступлению и расходованию средств правительственных внешних займов и связанных грантов; ввод соответствующих данных в ИИСК за отчетный период для формирования отчета об исполнении республиканского бюджета; формирование ежеквартальной отчетности по освоению внешних займов и расходованию средств софинансирования внешних займов из республиканского бюджета;
38) проведение расчета сумм вознаграждения, подлежащих выплате по кредитным договорам, и уведомление заемщиков об уплате в республиканский бюджет причитающихся сумм основного долга, вознаграждений и прочих платежей на соответствующие коды Единой бюджетной классификации;
39) обеспечение учета долговых обязательств по правительственным требованиям, возникающих в результате бюджетного кредитования, в том числе по требованиям, связанным с исполнением государством обязательств по его гарантиям и поручительствам;
40) формирование ежемесячной, ежеквартальной, ежегодной сводной информации по погашению заемщиками задолженностей по бюджетным кредитам и их остаткам перед республиканским бюджетом и предоставление данной информации соответствующим пользователям для проведения мониторинга и оценки результатов;
41) организация мероприятий по взысканию у местных исполнительных органов Республики Казахстан просроченных обязательств по бюджетным кредитам;
42) составление и утверждение прогнозного графика платежей, согласование информации по покупке необходимого объема требуемых иностранных валют в предстоящем месяце по выполнению правительственных долговых обязательств;
43) регистрация государственных займов (кроме краткосрочных нот Национального Банка Республики Казахстан), государственных гарантий, государственных гарантий по поддержке экспорта, гарантированных государством займов, поручительств государства, займов под поручительства государства, сделок по хеджированию займов и кредитных договоров, заключенных Министерством финансов и дополнительных договоров к ним;

44) мемлекеттік кепілдік беру, мемлекет кепілдік берген қарыз шартына сәйкес міндеттемелердің орындалуын қамтамасыз ету, мемлекеттік кепілдік бойынша міндеттемелер орындалған жағдайда дерексіз республикалық бюджет қаражатын қайтару мәселелері бойынша сенім білдірілген өкілдермен (агенттермен) өзара іс-қимыл жасау;
45) республикалық және жергілікті бюджеттердiң атқарылуы жөніндегі есептілікті және Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасына сәйкес өзге де есептілікті дайындау және мүдделі мемлекеттік органдарға ұсыну;
46) Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шотындағы ақша қозғалысы туралы есепті дайындау және ұсыну;
47) Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының түсімдері мен пайдаланылуы туралы есепті жасау;
48) Жәбірленушілерге өтемақы қорының түсімдері мен оның пайдаланылуы туралы есепті жасау;
49) Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қалыптастырылуы мен пайдаланылуы туралы жылдық есепті жасау;
50) ҚБАЖ-ның төлем жүйелерімен өзара іс-қимылын ұйымдастыру;
51) қазынашылық ақпараттық жүйелерінің іркіліссіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету;
52) қазынашылық ақпараттық жүйелерінің ақпараттық қауіпсіздігін қамтамасыз ету;
53) мемлекеттiк мекемелер ұсынатын қаржылық құжаттардың қолданыстағы бюджет заңнамасына сәйкестігіне алдын ала және ағымдағы бақылау;
54) мемлекеттiк мекемелердiң жеке қаржыландыру жоспарларының жиынтық қаржыландыру жоспарына сәйкестiгiн, сондай-ақ Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кодтарына сәйкестігін бақылау;
55) тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтердi) өткiзуден түскен ақшаны мемлекеттік мекемелер шоттарына есепке жатқызудың дұрыстығын бақылау;
56) мемлекеттiк мекемелер ұсынатын мiндеттемелер мен төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарларының, түсiмдер мен төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарларының, мiндеттемелер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарларының, жеке қаржыландыру жоспарларына, түсiмдер мен төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарларына, мiндеттемелер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарына өзгерiстер енгiзу туралы анықтамалардың, төлем тапсырмаларының, төлеуге ұсынылатын шоттардың, шот-фактуралардың, шот-хабарламалардың, орындалған жұмыстар актілерінің, жүкқұжаттары мен Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген өзге де құжаттардың және азаматтық-құқықтық мәмiлелердiң бюджет заңнамасына сәйкес келуiн тексерудi жүзеге асыру;
57) квазимемлекеттiк сектор субъектiлерi ұсынатын төлем тапсырмаларына тексерудi жүзеге асыру;
58) тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтердi) өткiзуден түскен ақшаның жұмсалуы жөніндегі операциялардың жүргізілуін бақылау;

44) взаимодействие с поверенными (агентами) по вопросу предоставления государственной гарантии, обеспечения выполнения обязательств согласно договору займа, гарантированного государством, возврату средств республиканского бюджета, отвлеченных в случае исполнения обязательств по государственной гарантии;
45) подготовка и представление в заинтересованные государственные органы отчетности по исполнению республиканского и местных бюджетов и иной отчетности в соответствии с бюджетным законодательством Республики Казахстан;
46) подготовка и представление отчета о движении денег на контрольном счете наличности Национального фонда Республики Казахстан;
47) составление отчета о поступлениях и использовании Национального фонда Республики Казахстан;
48) составление отчета о поступлениях и использовании Фонда компенсации потерпевшим;
49) составление годового отчета о формировании и использовании Национального фонда Республики Казахстан;
50) организация взаимодействия ИИСК с платежными системами;
51) обеспечение бесперебойного функционирования информационных систем казначейства;
52) обеспечение информационной безопасности информационных систем казначейства;
53) предварительный и текущий контроль соответствия действующему бюджетному законодательству финансовых документов, представляемых государственными учреждениями;
54) контроль за соответствием сводному плану финансирования индивидуальных планов финансирования государственных учреждений, а также на соответствие кодам Единой бюджетной классификации;
55) контроль за правильностью зачисления денег от реализации товаров (работ, услуг) на счета государственных учреждений;
56) осуществление проверки представляемых государственными учреждениями индивидуальных планов финансирования по обязательствам и платежам, сводных планов поступлений и финансирования по платежам, сводных планов финансирования по обязательствам, справок о внесении изменений в индивидуальные планы финансирования, сводных планов поступлений и финансирования по платежам, сводных планов финансирования по обязательствам, платежных поручений, счетов к оплате, счетов-фактур, счет-извещений, актов выполненных работ, накладных и других документов, установленных законодательством Республики Казахстан и гражданско-правовых сделок на соответствие бюджетному законодательству;
57) осуществление проверки платежных поручений, представляемых субъектами квазигосударственного сектора;
58) контроль за проведением операций по расходам денег от реализации товаров (работ, услуг);

59) шетелдік валюталарды айырбастауға, қайта айырбастауға мемлекеттiк мекемелер ұсынатын өтінімдерді, шетелдік валютада ақша аударуға берілген өтініштерді бюджет заңнамасына сәйкестігі тұрғысынан тексеруді жүзеге асыру;
60) республикалық бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнiң және бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдарының жарты жылдық, жылдық бюджеттiк және тоқсандық, жарты жылдық, жылдық шоғырландырылған қаржылық есептіліктерін қабылдауды және тексерудi жүзеге асыру;
61) ЕАЭО - ға мүше мемлекеттердің уәкілетті органдарынан алынған кедендік баждардың сомалары бойынша ақпаратты салыстыруды жүзеге асыру;
62) аумақтық қазынашылық органдарының Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық қауіпсіздік саясаты талаптарының сақталуын бақылау;
63) Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң және қабылдануы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнде көзделген бюджеттiң атқарылу тәртiбiн айқындайтын басқа да нормативтiк құқықтық актiлердің талаптары бұзылған кезде мемлекеттiк мекемелердің жүзеге асырылатын төлемдерiн тоқтата тұру;
64) бағалы қағаздардың ішкі нарығында Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң эмиссиялық бағалы қағаздарын шығару;
65) республикалық бюджеттің атқарылуы мен жергілікті бюджеттердің атқарылуына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына қызмет көрсету саласында, сондай-ақ құзыреті шегінде ЕАЭО-ға мүше мемлекеттердің Қазақстан Республикасында ратификацияланған халықаралық шарттарын орындау саласында аумақтық қазынашылық органдарының қызметін үйлестіруді жүзеге асыру;
66) бюджет заңнамасы нормаларының сақталуы мәселелері бойынша аумақтық органдарға тексерулер жүзеге асыру, сондай-ақ аумақтық қазынашылық органдардың өздеріне белгіленген тәртіппен жүктелген функцияларды тиісінше орындауына бақылауды жүзеге асыру;
67) мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді, оның ішінде мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді тіркеу;
68) мемлекеттік-жекешелік әріптестік және концессия жобалары бойынша мемлекеттің қаржылық міндеттемелерді орындауын есепке алу;
69) қазынашылық сүйемелдеу шеңберінде мемлекеттік сатып алу шоттарынан төлемдер жүргізу кезінде ағымдағы бақылауды жүзеге асыру;
70) уәкілетті орган айқындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер тізбесі бойынша орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және жүргізу;
71) Мемлекеттік сатып алуды жүргізу қағидаларында белгіленген құжаттарды қамтитын орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруға және өткізуге арналған тапсырманы қарау;

59) осуществление проверки представляемых государственными учреждениями заявок на конвертацию, реконвертацию иностранной валюты, заявлений на перевод денег в иностранной валюте на соответствие бюджетному законодательству;
60) осуществление приема и проверки полугодовой, годовой бюджетной и квартальной, полугодовой, годовой консолидированной финансовой отчетности администраторов республиканских бюджетных программ и местных уполномоченных органов по исполнению бюджета;
61) осуществление сверки информации по суммам таможенных пошлин полученной от уполномоченных органов государств-членов ЕАЭС;
62) контроль за соблюдением территориальными органами казначейства требований политики информационной безопасности Министерства финансов Республики Казахстан;
63) приостановление осуществляемых платежей государственных учреждений при нарушении требований Бюджетного кодекса Республики Казахстан и других нормативных правовых актов, определяющих порядок исполнения бюджета, принятие которых предусмотрено Бюджетным кодексом Республики Казахстан;
64) выпуск эмиссионных ценных бумаг Правительства Республики Казахстан на внутреннем рынке ценных бумаг;
65) осуществление координации деятельности территориальных органов казначейства в сфере исполнения республиканского бюджета и обслуживания исполнения местных бюджетов, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим, а также в пределах компетенции в сфере исполнения международных договоров государств-членов ЕАЭС, ратифицированных Республикой Казахстан;
66) осуществление проверки территориальных органов казначейства по вопросам соблюдения норм бюджетного законодательства, а также осуществляет контроль за надлежащим выполнением территориальными органами возложенных на них в установленном порядке функций;
67) регистрация государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств;
68) учет исполнения финансовых обязательств государства по проектам государственно-частного партнерства и концессии;
69) осуществление текущего контроля при проведении платежей со счетов государственных закупок в рамках казначейского сопровождения;
70) организация и проведение централизованных государственных закупок по перечню товаров, работ, услуг, определяемому уполномоченным органом;
71) рассмотрение задания на организацию и проведение централизованных государственных закупок, содержащего документы, установленные Правилами осуществления государственных закупок;

72) тапсырыс беруші ұсынған Мемлекеттік сатып алуды жүргізу қағидаларында белгіленген құжаттарды қамтитын тапсырма негізінде конкурстық (аукциондық) құжаттама жобасын әзірлеу және бекіту;
73) конкурстық (аукциондық) комиссияның құрамын айқындау және бекіту;
74) конкурстық (аукциондық) құжаттамаға өзгерістер мен (немесе) толықтырулар енгізу;
75) мемлекеттік сатып алу веб-порталына мемлекеттік сатып алу жүргізу туралы хабарландыруды орналастыру;
76) тапсырыс берушіге, мемлекеттік сатып алу веб-порталында автоматты түрде тіркелген, мемлекеттік сатып алу туралы шарттың жобасына конкурстық (аукциондық) құжаттаманы және (немесе) конкурстық (аукциондық) құжаттаманың техникалық ерекшелігін алған тұлғалар тарапынан сұрау салулар мен ескертулер жіберу;
77) конкурс (аукцион) тәсілімен орталықтандырылған мемлекеттік сатып алу жеңімпазын айқындау;
78) "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әлеуетті өнім берушілерді мемлекеттік сатып алудың жосықсыз қатысушылары деп тану туралы шешім қабылдау;
79) "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мемлекеттік сатып алудың өнім берушілерін жосықсыз қатысушылар деп тану туралы сотқа қуыну талаптарын жіберу;
80) мемлекеттік сатып алу саласында республикалық тізілімдерді қалыптастыруды және жүргізуді жүзеге асыру;
81) мемлекеттік сатып алу саласында электрондық депозитарийді қалыптастыру және жүргізу;
82) Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің және халықаралық шарттарының жобаларын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің құзыреті шегінде әзірлеуге қатысу;
83) адам мен азаматтың құқықтары мен бостандықтарын қозғайтын нормативтік құқықтық актілерді қоспағанда, Комитеттің құзыретіне кіретін мәселелер бойынша және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің актілерінде оларды бекіту бойынша тікелей құзыреті болған кезде нормативтік құқықтық актілерді бекіту;
84) заңнамада белгіленген тәртіппен құзыреті шегінде жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерін қарау;
85) Комитетінің құзыреті шегінде Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен құқықтық актілерді қабылдауды қамтамасыз ету бойынша жұмыстарды әзірлеу және ұйымдастыру;
86) экономика саласындағы келеңсіз процестердің алдын алу және оларды жою жөнінде ұсыныстар әзірлеу және Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыну;
87) Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетімен бірлесіп мақсаттарға қол жеткізу блогы бойынша операциялық бағалау жөніндегі әдістемені әзірлеу және бекіту;

72) разработка и утверждение проекта конкурсной (аукционной) документации на основании представленного заказчиком задания, содержащего документы, установленные Правилами осуществления государственных закупок;
73) определение и утверждение состава конкурсной (аукционной) комиссии;
74) внесение изменений и (или) дополнений в конкурсную (аукционную) документацию;
75) размещение на веб-портале государственных закупок объявления о проведении государственных закупок;
76) направление заказчику запросов и замечаний со стороны лиц, автоматически зарегистрированных на веб-портале государственных закупок, получивших конкурсную (аукционную) документацию к проекту договора о государственных закупках и (или) технической спецификации конкурсной (аукционной)документации;
77) определение победителя централизованных государственных закупок способом конкурса (аукциона);
78) принятие решений о признании потенциальных поставщиков недобросовестными участниками государственных закупок в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственных закупках";
79) направление исков в суд о признании поставщиков недобросовестными участниками государственных закупок, в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственных закупках";
80) осуществление формирования и ведение республиканских реестров в сфере государственных закупок;
81) формирование и ведение электронного депозитария в сфере государственных закупок;
82) участие в разработке проектов нормативных правовых актов и международных договоров Республики Казахстан в пределах компетенции Министерства финансов Республики Казахстан;
83) утверждение нормативных правовых актов по вопросам, входящим в компетенцию Комитета, и при наличии прямой компетенции по их утверждению в актах Министерства финансов Республики Казахстан, за исключением нормативных правовых актов, затрагивающих права и свободы человека и гражданина;
84) рассмотрение обращений физических и юридических лиц в пределах компетенции в установленном законодательством порядке;
85) разработка и организация работы по обеспечению принятия в пределах компетенции Комитета правовых актов в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;
86) разработка и представление в Правительство Республики Казахстан предложений по предупреждению и устранению негативных процессов в сфере экономики;
87) разработка и организация работы по обеспечению принятия в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан совместно со Счетным комитетом по контролю за исполнением республиканского бюджета методики, по операционной оценке, по блоку достижения целей;

88) Қазақстан Республикасының Үкіметі бекітетін мемлекеттік бағдарламаларды әзірлеу және іске асыру;
89) гендерлік саясатты іске асыруға қатысу;
90) әкімшінің уәкілетті органмен және өзге де тұлғалармен электрондық тәсілмен өзара іс-қимылын жүзеге асыру тәртібін айқындау;
91) Комитетінің құзыреті шегінде нормативтік құқықтық актілердің жобаларын келісу және олар бойынша қорытынды ұсыну;
92) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де функцияларды жүзеге асыру.
3-тарау. Комитеттің қызметін ұйымдастыру кезіндегі басшының мәртебесі және өкілеттіктері
16. Комитетке басшылықты, Комитетке жүктелген міндеттердің орындалуына және оның өкілеттіктерін жүзеге асыруға дербес жауапты басшы жүзеге асырады.
17. Комитет басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес лауазымға тағайындалады және лауазымнан босатылады.
18. Комитет басшысының Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес лауазымға тағайындалатын және лауазымнан босатылатын орынбасарлары болады.
19. Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Қазынашылық департаменттерінің басшыларын орталық мемлекеттік органның басшысымен келісу бойынша аппарат басшысы лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады.
20. Комитет басшысының өкілеттігі:
1) өз орынбасарларының, Комитеттің облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Қазынашылық департаменттері басшыларының және құрылымдық бөлімшелері басшыларының міндеттері мен өкілеттіктерін айқындайды;
2) заңнамаға сәйкес лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады:
Комитет қызметкерлерін;
облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Қазынашылық департаменттері басшыларының орынбасарларын;
3) заңнамада белгіленген тәртіппен тәртіптік жаза қолданады;
4) Комитеттің құрылымдық бөлімшелері туралы, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Қазынашылық департаменттері туралы ережелерді бекітеді;
5) Комитеттің штат саны лимитінің шегінде штаттық кестені бекітеді;
6) Комитет қызметкерлерін іссапарға жіберу, демалыс беру, материалдық көмек көрсету, даярлау (қайта даярлау), біліктілігін арттыру, көтермелеу, үстемақы төлеу және сыйақы беру мәселелерін белгіленген тәртіппен шешеді;
7) облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Қазынашылық департаменттерінің басшыларын іссапарға жіберу, демалыс беру, даярлау (қайта даярлау), біліктілігін арттыру, көтермелеу, сыйақылар беру мәселелерін белгіленген тәртіппен шешеді;

88) разработка и реализация государственных программ, утверждаемых Правительством Республики Казахстан;
89) участие в реализации гендерной политики;
90) определение порядка осуществления взаимодействия администратора с уполномоченным органом и иными лицами электронным способом;
91) согласование проектов нормативных правовых актов и представление заключения по ним в пределах компетенции Комитета;
92) осуществление иных функций, предусмотренных законодательством Республики Казахстан.
Глава 3. Статус и полномочия руководителя Комитета при организации его деятельности
16. Руководство Комитетом осуществляется руководителем, который несет персональную ответственность за выполнение возложенных на Комитет задач и осуществление им своих полномочий.
17. Руководитель Комитета назначается на должность и освобождается от должности в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
18. Руководитель Комитета имеет заместителей, которые назначаются на должности и освобождаются от должностей в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
19. Руководители Департаментов казначейства по областям, городам республиканского значения и столицы, назначаются на должности и освобождаются от должностей руководителем аппарата, по согласованию с руководителем центрального государственного органа.
20. Полномочия руководителя Комитета:
1) определяет обязанности и полномочия своих заместителей, руководителей Департаментов казначейства по областям, городам республиканского значения и столицы и руководителей структурных подразделений Комитета;
2) в соответствии с законодательством назначает на должности и освобождает от должностей:
работников Комитета;
заместителей руководителей Департаментов казначейства по областям, городам республиканского значения и столицы;
3) в установленном законодательством порядке налагает дисциплинарные взыскания;
4) утверждает положения о структурных подразделениях Комитета, о Департаментах казначейства по областям, городам республиканского значения, столицы;
5) утверждает штатное расписание в пределах лимита штатной численности Комитета;
6) в установленном порядке решает вопросы командирования, предоставления отпусков, оказания материальной помощи, подготовки (переподготовки), повышения квалификации, поощрения, выплаты надбавок и премирования работников Комитета;
7) в установленном порядке решает вопросы командирования, предоставления отпусков, подготовки (переподготовки), повышения квалификации, поощрения, премирования руководителей Департаментов казначейства по областям, городам республиканского значения и столицы;

8) өз құзыретінің шегінде Комитеттің құқықтық актілеріне қол қояды;
9) заңнамаға сәйкес Комитетті барлық мемлекеттік органдар мен өзге де ұйымдарда білдіреді;
10) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша дербес жауапты болады;
11) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өзге де өкілеттіктерді жүзеге асырады.
Комитет басшысы болмаған кезеңде оның өкілеттіктерін қолданыстағы Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес оны ауыстыратын адам жүзеге асырады.
21. Басшы өз орынбасарларының өкілеттіктерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес белгілейді.
4-тарау. Комитеттің мүлкі
22. Комитеттің заңнамада көзделген жағдайларда жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкі болуы мүмкін.
Комитеттің мүлкі оған меншік иесі берген мүлік, сондай-ақ өз қызметі нәтижесінде сатып алынған мүлік (ақшалай кірістерді коса алғанда) және Қазақстан Республикасының заңнамасында тыйым салынбаған өзге де көздер есебінен қалыптастырылады.
23. Комитетке бекітілген мүлік республикалық меншікке жатады.
24. Егер заңнамада өзгеше белгіленбесе, Комитеттің өзіне бекітіліп берілген мүлікті және қаржыландыру жоспары бойынша өзіне бөлінген қаражат есебінен сатып алынған мүлікті өз бетімен иеліктен шығаруға немесе оған өзгедей тәсілмен билік етуге құқығы жоқ.
5-тарау. Комитетті қайта ұйымдастыру және тарату
25. Комитетті қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің республикалық мемлекеттік мекемелері – аумақтық органдарының тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақкөл аудандық қазынашылық басқармасы.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Аршалы аудандық қазынашылық басқармасы.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Астрахан аудандық қазынашылық басқармасы.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Атбасар аудандық қазынашылық басқармасы.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бұланды аудандық қазынашылық басқармасы.

8) в пределах компетенции подписывает правовые акты Комитета;
9) представляет Комитет во всех государственных органах и иных организациях в соответствии с законодательством;
10) несет персональную ответственность по противодействию коррупции;
11) осуществляет иные полномочия в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Исполнение полномочий руководителя Комитета в период его отсутствия осуществляется лицом, его замещающим, в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
21. Руководитель определяет полномочия своих заместителей в соответствии с действующим законодательством.
Глава 4. Имущество Комитета
22. Комитет может иметь на праве оперативного управления обособленное имущество в случаях, предусмотренных законодательством.
Имущество Комитета формируется за счет имущества, переданного ему собственником, а также имущества (включая денежные доходы), приобретенного в результате собственной деятельности и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.
23. Имущество, закрепленное за Комитетом, относится к республиканской собственности.
24. Комитет не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом и имуществом, приобретенным за счет средств, выданных ему по плану финансирования, если иное не установлено законодательством.
Глава 5. Реорганизация и упразднение Комитета
25. Реорганизация и упразднение Комитета осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Перечень республиканских государственных учреждений – территориальных органов Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1. Департамент казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Аккольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Аршалынское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Астраханское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Атбасарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Буландинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Зеренді аудандық қазынашылық басқармасы.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Біржан сал аудандық қазынашылық басқармасы.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ерейментау аудандық қазынашылық басқармасы.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Егіндікөл аудандық қазынашылық басқармасы.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Есіл аудандық қазынашылық басқармасы.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жақсы аудандық қазынашылық басқармасы.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жарқайың аудандық қазынашылық басқармасы.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қорғалжын аудандық қазынашылық басқармасы.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қосшы қаласы бойынша қазынашылық басқармасы.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сандықтау аудандық қазынашылық басқармасы.
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Степногорск қалалық қазынашылық басқармасы.
18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шортанды аудандық қазынашылық басқармасы.
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бурабай аудандық қазынашылық басқармасы.
20. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Целиноград аудандық қазынашылық басқармасы.
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Алға аудандық қазынашылық басқармасы.

7. Зерендинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
8. Управление казначейства района Биржан сал Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
9. Ерейментауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Егиндыкольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
11. Есильское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Жаксинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Жаркаинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
14. Коргалжинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Управление казначейства по городу Косшы Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Сандыктауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
17. Степногорское городское управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
18. Шортандинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
19. Бурабайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
20. Целиноградское районное управление казначейства Департамента казначейства по Акмолинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
21. Департамент казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
22. Алгинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Әйтеке би аудандық қазынашылық басқармасы.
24. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Байғанин аудандық қазынашылық басқармасы.
25. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ырғыз аудандық қазынашылық басқармасы.
26. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қарғалы аудандық қазынашылық басқармасы.
27. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Мұғалжар аудандық қазынашылық басқармасы.
28. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Мәртөк аудандық қазынашылық басқармасы.
29. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Темір аудандық қазынашылық басқармасы.
30. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ойыл аудандық қазынашылық басқармасы.
31. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Хромтау аудандық қазынашылық басқармасы.
32. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қобда аудандық қазынашылық басқармасы.
33. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шалқар аудандық қазынашылық басқармасы.
34. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
35. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Балқаш аудандық қазынашылық басқармасы.
36. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Еңбекшіқазақ аудандық қазынашылық басқармасы.
37. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жамбыл аудандық қазынашылық басқармасы.
38. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Іле аудандық қазынашылық басқармасы.

23. Айтекебийское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
24. Байганинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
25. Иргизское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
26. Каргалинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
27. Мугалжарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
28. Мартукское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
29. Темирское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
30. Уилское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
31. Хромтауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
32. Хобдинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
33. Шалкарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
34. Департамент казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
35. Балхашское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
36. Енбекшиказахское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
37. Жамбылское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
38. Илийское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

39. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қарасай аудандық қазынашылық басқармасы.
40. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Кеген аудандық қазынашылық басқармасы.
41. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Талғар аудандық қазынашылық басқармасы.
42. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ұйғыр аудандық қазынашылық басқармасы.
43. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Райымбек аудандық қазынашылық басқармасы.
44. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
45. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жылыой аудандық қазынашылық басқармасы.
46. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Индер аудандық қазынашылық басқармасы.
47. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Исатай аудандық қазынашылық басқармасы.
48. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қызылқоға аудандық қазынашылық басқармасы.
49. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Құрманғазы аудандық қазынашылық басқармасы.
50. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Мақат аудандық қазынашылық басқармасы.
51. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Махамбет аудандық қазынашылық басқармасы.
52. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
53. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Глубокое аудандық қазынашылық басқармасы.
54. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Зайсан аудандық қазынашылық басқармасы.

39. Карасайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
40. Кегенское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
41. Талгарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
42. Уйгурское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
43. Райымбекское районное управление казначейства Департамента казначейства по Алматинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
44. Департамент казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
45. Жылыойское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
46. Индерское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
47. Исатайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
48. Кызылкогинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
49. Курмангазинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
50. Макатское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
51. Махамбетское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
52. Департамент казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
53. Глубоковское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
54. Зайсанское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

55. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Алтай қаласының қазынашылық басқармасы.
56. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Катонқарағай аудандық қазынашылық басқармасы.
57. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Самар ауданы бойынша қазынашылық басқармасы.
58. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Күршім аудандық қазынашылық басқармасы.
59. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Риддер қалалық қазынашылық басқармасы.
60. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Тарбағатай аудандық қазынашылық басқармасы.
61. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ұлан аудандық қазынашылық басқармасы.
62. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шемонаиха аудандық қазынашылық басқармасы.
63. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
64. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Байзақ аудандық қазынашылық басқармасы.
65. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жамбыл аудандық қазынашылық басқармасы.
66. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жуалы аудандық қазынашылық басқармасы.
67. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қордай аудандық қазынашылық басқармасы.
68. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Тұрар Рысқұлов атындағы аудандық қазынашылық басқармасы.
69. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Меркі аудандық қазынашылық басқармасы.
70. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Мойынқұм аудандық қазынашылық басқармасы.

55. Управление казначейства города Алтай Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
56. Катон-Карагайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
57. Управление казначейства по району Самар Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
58. Курчумское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
59. Риддерское городское управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
60. Тарбагатайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
61. Уланское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
62. Шемонаихинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
63. Департамент казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
64. Байзакское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
65. Жамбылское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
66. Жуалынское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
67. Кордайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
68. Управление казначейства района имени Турара Рыскулова Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
69. Меркенское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
70. Мойынкумское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

71. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сарысу аудандық қазынашылық басқармасы.
72. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Талас аудандық қазынашылық басқармасы.
73. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шу аудандық қазынашылық басқармасы.
74. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
75. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақжайық аудандық қазынашылық басқармасы.
76. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бөрлі аудандық қазынашылық басқармасы.
77. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жаңақала аудандық қазынашылық басқармасы.
78. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жәнібек аудандық қазынашылық басқармасы.
79. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бәйтерек аудандық қазынашылық басқармасы.
80. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қаратөбе аудандық қазынашылық басқармасы.
81. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Казталов аудандық қазынашылық басқармасы.
82. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сырым аудандық қазынашылық басқармасы.
83. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Тасқала аудандық қазынашылық басқармасы.
84. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Теректі аудандық қазынашылық басқармасы.
85. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бөкей ордасы аудандық қазынашылық басқармасы.

71. Сарысуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
72. Таласское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
73. Шуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Жамбылской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
74. Департамент казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
75. Акжаикское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
76. Бурлинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
77. Жангалинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
78. Жанибекское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
79. Управление казначейства района Бәйтерек Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
80. Каратобинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
81. Казталовское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
82. Сырымское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
83. Таскалинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
84. Теректинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
85. Бокейординское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

86. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шыңғырлау аудандық қазынашылық басқармасы.
87. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
88. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Абай аудандық қазынашылық басқармасы.
89. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақтоғай аудандық қазынашылық басқармасы.
90. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Балқаш қалалық қазынашылық басқармасы.
91. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бұқар жырау аудандық қазынашылық басқармасы.
92. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қарқаралы аудандық қазынашылық басқармасы.
93. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Нұра аудандық қазынашылық басқармасы.
94. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Осакаров аудандық қазынашылық басқармасы.
95. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Приозерск қалалық қазынашылық басқармасы.
96. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Саран қалалық қазынашылық басқармасы.
97. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Теміртау қалалық қазынашылық басқармасы.
98. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шахтинск қалалық қазынашылық басқармасы.
99. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шет аудандық қазынашылық басқармасы.
100. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
101. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Арал аудандық қазынашылық басқармасы.

86. Чингирлауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
87. Департамент казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
88. Абайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
89. Актогайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
90. Балхашское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
91. Бухар-Жырауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
92. Каркаралинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
93. Нуринское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
94. Осакаровское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
95. Приозерское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
96. Саранское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
97. Темиртауское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
98. Шахтинское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
99. Шетское районное управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
100. Департамент казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
101. Аральское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

102. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Байқоңыр қалалық қазынашылық басқармасы.
103. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жалағаш аудандық қазынашылық басқармасы.
104. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жаңақорған аудандық қазынашылық басқармасы.
105. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қазалы аудандық қазынашылық басқармасы.
106. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қармақшы аудандық қазынашылық басқармасы.
107. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сырдария аудандық қазынашылық басқармасы.
108. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шиелі аудандық қазынашылық басқармасы.
109. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
110. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Алтынсарин аудандық қазынашылық басқармасы.
111. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Амангелді аудандық қазынашылық басқармасы.
112. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Арқалық қалалық қазынашылық басқармасы.
113. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Әулиекөл аудандық қазынашылық басқармасы.
114. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Денисов аудандық қазынашылық басқармасы.
115. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жангелдин аудандық қазынашылық басқармасы.
116. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жітіқара аудандық қазынашылық басқармасы.
117. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қамысты аудандық қазынашылық басқармасы.

102. Байконырское городское управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
103. Жалагашское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
104. Жанакорганское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
105. Казалинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
106. Кармакшинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
107. Сырдарьинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
108. Шиелийское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
109. Департамент казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
110. Алтынсаринское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
111. Амангельдинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
112. Аркалыкское городское управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
113. Аулиекольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
114. Денисовское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
115. Жангельдинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
116. Житикаринское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
117. Камыстинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

118. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қарабалық аудандық қазынашылық басқармасы.
119. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қарасу аудандық қазынашылық басқармасы.
120. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қостанай аудандық қазынашылық басқармасы.
121. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Лисаков қалалық қазынашылық басқармасы.
122. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Меңдіқара аудандық қазынашылық басқармасы.
123. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Наурызым аудандық қазынашылық басқармасы.
124. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Рудный қалалық қазынашылық басқармасы.
125. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сарыкөл аудандық қазынашылық басқармасы.
126. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бейімбет Майлин ауданының қазынашылық басқармасы.
127. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ұзынкөл аудандық қазынашылық басқармасы.
128. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Федоров аудандық қазынашылық басқармасы.
129. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
130. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бейнеу аудандық қазынашылық басқармасы.
131. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жаңаөзен қалалық қазынашылық басқармасы.
132. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қарақия аудандық қазынашылық басқармасы.
133. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Маңғыстау аудандық қазынашылық басқармасы.

118. Карабалыкское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
119. Карасуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
120. Костанайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
121. Лисаковское городское управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
122. Мендыгаринское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
123. Наурзумское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
124. Рудненское городское управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
125. Сарыкольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
126. Управление казначейства района Беимбета Майлина Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
127. Узынкольское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
128. Федоровское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
129. Департамент казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
130. Бейнеуское районное управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
131. Жанаозенское городское управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
132. Каракиянское районное управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
133. Мангистауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

134. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Мұнайлы аудандық қазынашылық басқармасы.
135. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Түпқараған аудандық қазынашылық басқармасы.
136. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
137. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақсу қалалық қазынашылық басқармасы.
138. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақтоғай аудандық қазынашылық басқармасы.
139. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Баянауыл аудандық қазынашылық басқармасы.
140. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Железин аудандық қазынашылық басқармасы.
141. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ертіс аудандық қазынашылық басқармасы.
142. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Тереңкөл аудандық қазынашылық басқармасы.
143. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Аққулы аудандық қазынашылық басқармасы.
144. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Май аудандық қазынашылық басқармасы.
145. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Павлодар аудандық қазынашылық басқармасы.
146. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Успен аудандық қазынашылық басқармасы.
147. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шарбақты аудандық қазынашылық басқармасы.
148. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Екібастұз қалалық қазынашылық басқармасы.
149. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаменті.

134. Мунайлинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
135. Тупкараганское районное управление казначейства Департамента казначейства по Мангистауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
136. Департамент казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
137. Аксуское городское управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
138. Актогайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
139. Баянаульское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
140. Железинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
141. Иртышское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
142. Управление казначейства района Тереңкөл Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
143. Управление казначейства района Аққулы Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
144. Майское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
145. Павлодарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
146. Успенское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
147. Щербактинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
148. Экибастузское городское управление казначейства Департамента казначейства по Павлодарской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
149. Департамент казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

150. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақжар аудандық қазынашылық басқармасы.
151. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Аққайың аудандық қазынашылық басқармасы.
152. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Айыртау аудандық қазынашылық басқармасы.
153. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Мағжан Жұмабаев ауданының қазынашылық басқармасы.
154. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Есіл аудандық қазынашылық басқармасы.
155. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жамбыл аудандық қазынашылық басқармасы.
156. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қызылжар аудандық қазынашылық басқармасы.
157. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Мамлют аудандық қазынашылық басқармасы.
158. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шал ақын атындағы аудандық қазынашылық басқармасы.
159. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Тимирязев аудандық қазынашылық басқармасы.
160. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Тайынша аудандық қазынашылық басқармасы.
161. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Уәлиханов аудандық қазынашылық басқармасы.
162. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның қазынашылық басқармасы.
163. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
164. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Шымкент қаласы бойынша Қазынашылық департаменті.

150. Акжарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
151. Аккайынское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
152. Айыртауское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
153. Управление казначейства района Магжана Жумабаева Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
154. Есильское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
155. Жамбылское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
156. Кызылжарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
157. Мамлютское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
158. Управление казначейства района имени Шал акына Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
159. Тимирязевское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
160. Тайыншинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
161. Уалихановское районное управление казначейства Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
162. Управление казначейства района имени Габита Мусрепова Департамента казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
163. Департамент казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
164. Департамент казначейства по городу Шымкенту Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

165. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Арыс қалалық қазынашылық басқармасы.
166. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бәйдібек аудандық қазынашылық басқармасы.
167. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қазығұрт аудандық қазынашылық басқармасы.
168. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Кентау қалалық қазынашылық басқармасы.
169. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жетісай аудандық қазынашылық басқармасы.
170. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ордабасы аудандық қазынашылық басқармасы.
171. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Отырар аудандық қазынашылық басқармасы.
172. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сайрам аудандық қазынашылық басқармасы.
173. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сарыағаш аудандық қазынашылық басқармасы.
174. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Созақ аудандық қазынашылық басқармасы.
175. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Төлеби аудандық қазынашылық басқармасы.
176. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Түркістан қалалық қазынашылық басқармасы.
177. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Түлкібас аудандық қазынашылық басқармасы.
178. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шардара аудандық қазынашылық басқармасы.
179. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Мақтаарал аудандық қазынашылық басқармасы.
180. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Келес аудандық қазынашылық басқармасы.

165. Арысское городское управление казначейства Департамента казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
166. Байдибекское районное управление казначейства Департамента казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
167. Казыгуртское районное управление казначейства Департамента казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
168. Кентауское городское управление казначейства Департамента казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
169. Жетысайское районное управление казначейства Департамента казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
170. Ордабасынское районное управление казначейства Департамента казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
171. Отрарское районное управление казначейства Департамента казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
172. Сайрамское районное управление казначейства Департамента казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
173. Сарыагашское районное управление казначейства Департамента казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
174. Созакское районное управление казначейства Департамента казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
175. Толебийское районное управление казначейства Департамента казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
176. Туркестанское городское управление казначейства Департамента казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
177. Тюлкубасское районное управление казначейства Департамента казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
178. Шардаринское районное управление казначейства Департамента казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
179. Мактааральское районное управление казначейства Департамента казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
180. Келесское районное управление казначейства Департамента казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

181. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сауран ауданы бойынша қазынашылық басқармасы.
182. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
183. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Алакөл аудандық қазынашылық басқармасы.
184. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақсу аудандық қазынашылық басқармасы.
185. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қаратал аудандық қазынашылық басқармасы.
186. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Кербұлақ аудандық қазынашылық басқармасы.
187. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Көксу аудандық қазынашылық басқармасы.
188. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Панфилов аудандық қазынашылық басқармасы.
189. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сарқан аудандық қазынашылық басқармасы.
190. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ескелді аудандық қазынашылық басқармасы.
191. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Текелі қалалық қазынашылық басқармасы.
192. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Абай облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
193. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Абай аудандық қазынашылық басқармасы.
194. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Аягөз аудандық қазынашылық басқармасы.
195. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бесқарағай аудандық қазынашылық басқармасы.
196. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Бородулиха аудандық қазынашылық басқармасы.
197. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жарма аудандық қазынашылық басқармасы.

181. Управление казначейства по району Сауран Департамента казначейства по Туркестанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
182. Департамент казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
183. Алакольское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
184. Аксуское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
185. Каратальское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
186. Кербулакское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
187. Коксуское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
188. Панфиловское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
189. Сарканское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
190. Ескельдинское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
191. Текелийское городское управление казначейства Департамента казначейства по области Жетісу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
192. Департамент казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
193. Абайское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
194. Аягозское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
195. Бескарагайское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
196. Бородулихинское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
197. Жарминское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

198. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Көкпекті аудандық қазынашылық басқармасы.
199. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Курчатов қалалық қазынашылық басқармасы.
200. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ақсуат ауданы бойынша қазынашылық басқармасы.
201. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Үржар аудандық қазынашылық басқармасы.
202. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Қазынашылық департаменті.
203. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Жаңаарқа аудандық қазынашылық басқармасы.
204. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Қаражал қалалық қазынашылық басқармасы.
205. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Сәтбаев қалалық қазынашылық басқармасы.
206. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Ұлытау аудандық қазынашылық басқармасы.
207. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Алматы қаласы бойынша Қазынашылық департаменті.
208. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Алматы қаласы бойынша Қазынашылық департаментінің Түрксіб аудандық қазынашылық басқармасы.
209. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Нұр-Сұлтан қаласы бойынша Қазынашылық департаменті.

198. Кокпектинское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
199. Курчатовское городское управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
200. Управление казначейства по району Ақсуат Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
201. Урджарское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Абай Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
202. Департамент казначейства по области Ұлытау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
203. Жанааркинское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Ұлытау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
204. Каражалское городское управление казначейства Департамента казначейства по области Ұлытау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
205. Сатпаевское городское управление казначейства Департамента казначейства по области Ұлытау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
206. Улытауское районное управление казначейства Департамента казначейства по области Ұлытау Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
207. Департамент казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
208. Турксибское районное управление казначейства Департамента казначейства по городу Алматы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
209. Департамент казначейства по городу Нур-Султану Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.