"Б" корпусы Шымкент қаласы мәслихаты аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы және Шымкент қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 28/242-6с ""Б" корпусы Шымкент қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы" 2019 жылғы 29 наурыздағы № 47/393-6с Шымкент қалалық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 21/205-VII шешiмi. Күші жойылды - Шымкент қаласы мәслихатының 2023 жылғы 14 маусымдағы № 4/47-VIII шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы мәслихатының 14.06.2023 № 4/47-VIII шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "Б" корпусы Шымкент қаласы мәслихаты аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы және Шымкент қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 28/242-6с ""Б" корпусы Шымкент қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы" 2019 жылғы 29 наурыздағы № 47/393-6с шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Б" корпусы Шымкент қаласы мәслихаты аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесінде:
5, 40-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Бағалауды өткізу үшін "Б" корпусы қызметшісін мемлекеттік лауазымға тағайындауға және мемлекеттік лауазымнан босатуға құқығы бар лауазымды тұлғамен (бұдан әрі – уәкілетті тұлға) персоналды басқару қызметі немесе ол болмаған жағдайда персоналды басқару қызметінің (кадр қызметінің) (бұдан әрі – персоналды басқару қызметі) міндеттерін атқару жүктелген өзге құрылымдық бөлімше (тұлға) жұмыс органы болып табылатын Бағалау жөніндегі комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрылады.
Комиссия құрамы уәкілетті тұлғамен анықталады, комиссия мүшелерінің саны 5 адамнан кем болмауы тиіс.
40. "Б" корпусының қызметшісін бағалау нәтижелерімен таныстыру жазбаша түрде жүргізіледі. Қызметші танысудан бас тартқан жағдайда, еркін түрде акт құрылып, персоналды басқару қызметімен және мемлекеттік органның басқа екі қызметшісімен қол қойылған акт толтырылады.
Бұл ретте танысудан бас тартқан қызметшілерге бағалау нәтижелері мемлекеттік органдардың интранет-порталы және/немесе мемлекеттік қызмет персоналы бойынша автоматтандырылған бірыңғай дерекқор (ақпараттық жүйенің) не электрондық құжат айналымы жүйесі арқылы осы Әдістеменің 39-тармағында көрсетілген мерзімде жолданады.";
41-тармақ алынып тасталсын;
4-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 29 марта 2019 года № 47/393-6с "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата города Шымкент и о признании утратившим силу решение Шымкентского городского маслихата от 29 мая 2018 года № 28/242-6с "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Шымкентского городского маслихата"
Решение маслихата города Шымкент от 29 сентября 2022 года № 21/205-VII. Отменено решением маслихата города Шымкент от 14 июня 2023 года № 4/47-VIII
Сноска. Отменено решением маслихата города Шымкент от 14.06.2023 № 4/47-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата города Шымкент и о признании утратившим силу решение Шымкентского городского маслихата от 29 мая 2018 года № 28/242-6с "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Шымкентского городского маслихата" от 29 марта 2019 года № 47/393-6с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30) следующие изменения:
в Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата города Шымкент, утвержденной указанным решением:
пункты 5, 40 изложить в новой редакции:
"5. Для проведения оценки должностным лицом, имеющим право назначения на государственную должность и освобождения от государственной должности служащего корпуса "Б" (далее – уполномоченное лицо), создается Комиссия по оценке (далее – Комиссия), рабочим органом которой является служба управления персоналом либо в случае ее отсутствия – иное структурное подразделение (лицо), на которое возложено исполнение обязанностей службы управления персоналом (кадровой службой) (далее – служба управления персоналом).
Состав Комиссии определяется уполномоченным лицом. Количество членов Комиссии составляет не менее 5 человек.
40. Ознакомление служащего корпуса "Б" с результатами оценки осуществляется в письменной форме. В случае отказа служащего от ознакомления, составляется акт в произвольной форме, который подписывается службой управления персоналом и двумя другими служащими государственного органа.
При этом служащим, отказавшимся от ознакомления, результаты оценки направляются посредством интранет - портала государственных органов и/или единой автоматизированной базы данных (информационной системы) по персоналу государственной службы либо системы электронного документооборота в сроки, указанные в пункте 39 настоящей Методики.";
пункт 41 исключить;
приложение 4 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.