"2022-2024 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 12/92-VII Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 22/208-VII шешiмi. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 12/92-VII шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25833 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шымкент қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 579 628 839 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 237 689 460 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 11 419 055 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 206 899 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 310 313 425 мың теңге;
2) шығындар – 563 754 974 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 471 544 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 400 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 871 544 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 423 073 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 462 073 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 39 000 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 13 декабря 2021 года № 12/92-VII "О бюджете города Шымкент на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Шымкент от 25 ноября 2022 года № 22/208-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент "О бюджете города Шымкент на 2022-2024 годы" от 13 декабря 2021 года № 12/92-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25833) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 579 628 839 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 237 689 460 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 419 055 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 206 899 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 310 313 425 тысяч тенге;
2) затраты – 563 754 974 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 471 544 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 400 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 871 544 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 423 073 тысячи тенге;
приобретение финансовых активов – 462 073 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 39 000 тысяч тенге;

294 779
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
294 779
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
294 007
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
772
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
967 284
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
176 659
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, еңбек, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, жерлердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
176 659
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
505 024
001
Жергілікті деңгейде сәулет, қала құрылысы, жер қатынастарын реттеу салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
505 024
369
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы
285 601
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
234 795
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
603
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
50 203
02
Қорғаныс
2 715 002
1
Әскери мұқтаждар
463 558
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
463 558
010
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
202 639
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғаныс
260 919
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
2 251 444
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
744 039
012
Жұмылдыру дайындығы және республикалық маңызы бар қаланы, астананы жұмылдыру
709 143
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
34 896
387
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы органдардың аумақтық органы
400 866
003
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
400 866
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 106 539
030
Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту
1 106 539
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

294 779
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
294 779
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
294 007
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
772
9
Прочие государственные услуги общего характера
967 284
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
176 659
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства, труда, государственного архитектурно-строительного контроля, контроля за использованием и охраной земель на местном уровне
176 659
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
505 024
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры, градостроительства в области регулирования земельных отношений на местном уровне
505 024
369
Управление по делам религии города республиканского значения, столицы
285 601
001
Услуги по реализации государственной политики в области религиозной деятельности на местном уровне
234 795
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
603
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
50 203
02
Оборона
2 715 002
1
Военные нужды
463 558
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
463 558
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
202 639
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
260 919
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
2 251 444
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
744 039
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы
709 143
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
34 896
387
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
400 866
003
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
400 866
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 106 539
030
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
1 106 539
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность

042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
210
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
158 170
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
158 170
03
Мамандандырылған медициналық көмек
4 626 292
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 626 292
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
4 626 292
04
Емханалар
51 230
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
51 230
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
51 230
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 409 142
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 409 142
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
159 508
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
130 847
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
31 785
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
41 865
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 045 137
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
25 793 588
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 025 800
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
3 415 817
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 311 282
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 010 195
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 094 340
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы

042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
210
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
158 170
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
158 170
03
Специализированная медицинская помощь
4 626 292
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
4 626 292
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
4 626 292
04
Поликлиники
51 230
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
51 230
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
51 230
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 409 142
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 409 142
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
159 508
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
130 847
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
31 785
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
41 865
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 045 137
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
25 793 588
1
Социальное обеспечение
4 025 800
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
3 415 817
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 311 282
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 010 195
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 094 340
360
Управление образования города республиканского значения, столицы

2 891
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
35 455
033
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 131
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
100 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
112 231
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
1 074 021
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
245 657
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
973 359
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
624 800
2
Су шаруашылығы
569 241
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
569 241
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
569 241
3
Орман шаруашылығы
194 181
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
194 181
021
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
194 181
4
Балық шаруашылығы
21 899
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
21 899
005
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
21 899
5
Қоршаған ортаны қорғау
494 490
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
494 490
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
173 632
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
59 023
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
261 835
6
Жер қатынастары
8 782 807
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
8 782 807
004
Жер қатынастарын реттеу
155 274
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру

2 891
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
35 455
033
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 131
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
100 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
112 231
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 074 021
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
245 657
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
973 359
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
624 800
2
Водное хозяйство
569 241
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
569 241
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
569 241
3
Лесное хозяйство
194 181
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
194 181
021
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
194 181
4
Рыбное хозяйство
21 899
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
21 899
005
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
21 899
5
Охрана окружающей среды
494 490
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
494 490
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
173 632
004
Мероприятия по охране окружающей среды
59 023
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
261 835
6
Земельные отношения
8 782 807
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
8 782 807
004
Регулирование земельных отношений
155 274
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

169 930
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
199 149
017
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 015 753
018
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
500 000
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
46 000
9
Басқалар
9 024 443
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
2 155 029
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 155 029
303
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
350 445
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
350 445
309
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы
1 875 842
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 875 842
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 760 925
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 760 925
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
480 151
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
480 151
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 415 501
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
1 415 501
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
46 823
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
46 823
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
243 135
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
243 135
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
430 627
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
430 627
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы

169 930
008
Поддержка предпринимательской деятельности
199 149
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 015 753
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
500 000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
46 000
9
Прочие
9 024 443
123
Аппарат акима района в городе
2 155 029
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 155 029
303
Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
350 445
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
350 445
309
Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы
1 875 842
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 875 842
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
1 760 925
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 760 925
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
480 151
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
480 151
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 415 501
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
1 415 501
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
46 823
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
46 823
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
243 135
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
243 135
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
430 627
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
430 627
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы