2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Көкжыра ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/5-VII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсуат ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Көкжыра ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 410,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 998,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 87 312,0 мың теңге;
2) шығындар – 93 328,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -918,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 918,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 918,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 12.12.2023 № 9/5- VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Ақсуат ауданы Көкжыра ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 45 438,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Ақсуат ауданы Көкжыра ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 41 874,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

О бюджете Кокжиринского сельского округа района Ақсуат на 2023-2025 годы
Решение маслихата района Ақсуат области Абай от 30 декабря 2022 года № 14/5-VII.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Ақсуат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кокжиринского сельского округа района Ақсуат на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 410,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 998,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 312,0 тысяч тенге;
2) затраты – 93 328,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -918,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 918,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 918,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Ақсуат области Абай от 12.12.2023 № 9/5-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете Кокжиринского сельского округа района Ақсуат на 2023 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 45 438,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Кокжиринского сельского округа района Ақсуат на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 41 874,0 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 12.12.2023 № 9/5- VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. 918,5 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 23.05.2023 № 4/5-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата района Ақсуат области Абай от 12.12.2023 № 9/5-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
3-1. Используемые остатки бюджетных средств 918,5 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата района Ақсуат области Абай от 23.05.2023 № 4/5-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауданы мәслихатының хатшысы Қ. Ильясов
Ақсуат ауданы мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 14/5-VII шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған Көкжыра ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 12.12.2023 № 9/5- VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санат
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. КIРICТЕР

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата района Аксуат К. Ильясов
Приложение 1 к решению
маслихата района Ақсуат
от 30 декабря 2022 года
№14/5-VII
Бюджет Кокжиринского сельского округа на 2023 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Ақсуат области Абай от 12.12.2023 № 9/5-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ