2023-2025 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/4-VII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/4-VIII шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 28.12.2023 № 12/4-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126 777,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 903,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 121 874,4 мың теңге;
2) шығындар – 127 992,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1 215,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 215,5 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 215,5 мың теңге.

О бюджете Кокбайского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2022 года № 31/4-VII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 12/4-VIII.
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 28.12.2023 № 12/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кокбайского сельского округа на "2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 126 777,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 903,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 121 874,4 тысяч тенге;
2) затраты – 127 992,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 215,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 215,5 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 215,5 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 24.10.2023 № 9/4- VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 39 787,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 24.10.2023 № 9/4- VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджет Кокбайского сельского округа на 2023 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 39 787,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата

2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 31/4-VII шешіміне
4 қосымша
Абай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. "2022-2024 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/4-VІI шешімі;
2. "Мәслихаттың 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/4-VІI "2022-2024 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 21/4-VII шешімі;
3. "Мәслихаттың 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/4-VІI "2022-2024 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 26/8-VII шешімі;
4. "Мәслихаттың 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/4-VІI "2022-2024 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 29/11-VII шешімі.

от 30 декабря 2022 года
№ 31/4-VII
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата Абайского района
1. Решение маслихата Абайского района от 6 января 2022 года № 18/4-VII "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2022-2024 годы";
2. Решение маслихата Абайского района от 31 марта 2022 года № 21/4-VII "О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2022 года № 18/4-VІI "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2022-2024 годы";
3. Решение маслихата Абайского района от 2 сентября 2022 года № 26/8-VII "О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2022 года № 18/4-VII "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2022-2024 годы";
4. Решение маслихата Абайского района от 21 ноября 2022 года № 29/11-VII "О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2022 года № 18/4-VII "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2022-2024 годы".