2023-2025 жылдарға арналған Құндызды ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/5-VII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/5-VIII шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 28.12.2023 № 12/5-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Құндызды ауылдық округінің бюджеті 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 988,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 172,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімі – 41 816,0 мың теңге;
2) шығындар – 45 743,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 755,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 755,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 755,1 мың теңге.

О бюджете Кундыздинского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2022 года № 31/5-VII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 12/5-VIII.
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 28.12.2023 № 12/5-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кундыздинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 988,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 172,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 41 816,0 тысяч тенге;
2) затраты – 45 743,1 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 755,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 755,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 755,1 тысяч тенг.е

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 24.10.2023 № 9/5- VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Құндызды ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 34 218,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 24.10.2023 № 9/5-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджет Кундыздинского сельского округа на 2023 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 34 218,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата

2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 31/5-VII шешіміне
4 қосымша
Абай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. "2022-2024 жылдарға арналған Құндызды ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/5-VІІ шешімі;
2. "Мәслихаттың 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/5-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Құндызды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 мамырдағы № 23/3-VIІ шешімі;
3. "Мәслихаттың 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/5-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Құндызды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 29/12-VIІ шешімі.

от 30 декабря 2022 года
№ 31/5-VII
Перечень утративших силу некоторых решений Абайского районного маслихата
1. Решение маслихата Абайского района от 6 января 2022 года № 18/5-VII "О бюджете Кундыздинского сельского округа на 2022-2024 годы";
2. Решение маслихата Абайского района от 20 мая 2022 года № 23/3-VIІ "О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2022 года № 18/5-VII "О бюджете Кундыздинского сельского округа на 2022-2024 годы";
3. Решение маслихата Абайского района от 21 ноября 2022 года № 29/12-VІI "О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2022 года № 18/5-VII "О бюджете Кундыздинского сельского округа на 2022-2024 годы".