Аягөз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 10/201-VІІ"2022-2024 жылдарға арналған Аягөз ауданының Майлин ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 4 қарашадағы № 18/343-VII шешімі
Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Аягөз ауданының Майлин ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 10/201-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Майлинауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –37445,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1742,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35703,5 мың теңге;
2) шығындар – 37629,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 184,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 184,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 184,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық
мәслихат хатшысы
К. Досиханов
Аягөз аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 10/201-VІI "О бюджете Майлинского сельского округа Аягозского района на 2022-2024 годы"
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 4 ноября 2022 года № 18/343-VII
Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата "О бюджете Майлинского сельского округа Аягозского районана 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 10/201-VIІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Майлинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37445,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1742,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35703,5 тысяч тенге;
2) затраты – 37629,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 184,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –184,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 184,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Аягозского
районного маслихата
К. Досиханов
Приложение
к решению Аягозского
районного маслихата