Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15/2-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 қарашадағы № 27/3-VII шешімі
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15/2-VІІ шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер– 47484,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –2600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44884,0 мың теңге;
2) шығындар – 48671,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1187,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1187,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу-0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-1187,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15/2-VІI "О бюджете Баскольского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 29 ноября 2022 года № 27/3-VII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Баскольского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 15/2-VІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баскольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47484,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2600,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала-0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44884,0 тысяч тенге;
2) затраты – 48671,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч
тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1187,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
1187,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов –0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1187,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.