2023-2025 жылдарға арналған Беген ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/4-VІI шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1- бабының 2-тармағына, 75- бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/17-VІI шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Беген ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54584,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 51784,4 мың теңге;
2) шығындар – 54584,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0,0 мың теңге.

О бюджете Бегенского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2022 года № 30/4-VІI
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 29/17-VІI "О бюджете Бескарагайского района на 2023-2025 годы" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бегенского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 54584,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2800,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала-0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов–51784,4 тысяч тенге;
2) затраты –54584,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 16.05.2023 № 3/4-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.08.2023 № 6/4-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.11.2023 № 9/4- VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2023 жылға арналған Беген ауылдық округінің бюджетіне аудандық
бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 32 427,0 мың теңге сомасында
ескерілсін.

Сноска. Пункт 1 в редакции решений Бескарагайского районного маслихата области Абай от 16.05.2023 № 3/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 24.08.2023 № 6/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 02.11.2023 № 9/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Бегенского сельского округа на 2023 год в сумме 32 427,0 тысяч тенге.

3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының хатшысы М. Абылгазинова
Бесқарағай аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 30/4-VІI шешіміне
1- қосымша
2023 жылға арналған Беген ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 16.05.2023 № 3/4-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.08.2023 № 6/4-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.11.2023 № 9/4- VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Барлық кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного
маслихата
от 30 декабря 2022 года
№ 30/4-VІI
Бюджет Бегенского сельского округа на 2023 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решений Бескарагайского районного маслихата области Абай от 16.05.2023 № 3/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 24.08.2023 № 6/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 02.11.2023 № 9/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы