2023-2025 жылдарға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/8-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1- бабының 2-тармағына, 75- бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/17-VІI "2023-2025 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98723,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 95223,4 мың теңге;
2) шығындар – 99442,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -719,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 719,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі- 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу- 0,0 мың теңге;

О бюджете М-Владимировского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2022 года № 30/8-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 29/17-VІI "О бюджете Бескарагайского района на 2023-2025 годы" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет М-Владимировского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложений 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 98723,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3500,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 95223,4 тысяч тенге;
2) затраты – 99442,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -719,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 719,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов- 0,0 тысяч тенге;
погашение займов- 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 719,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 16.05.2023 № 3/7-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.08.2023 № 6/8-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.11.2023 № 9/8- VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2022 жылға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 33 805,0 мың теңге сомасында ескерілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 719,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решений Бескарагайского районного маслихата области Абай от 16.05.2023 № 3/7-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 24.08.2023 № 6/8-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 02.11.2023 № 9/8-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета, в бюджет М-Владимировского сельского округа на 2023 год в сумме 33 805,0 тысяч тенге.

3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының хатшысы М. Абылгазинова
Бесқарағай аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 30/8-VII шешіміне
1- қосымша
2023 жылға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 16.05.2023 № 3/7-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.08.2023 № 6/8-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.11.2023 № 9/8- VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Барлық кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного
маслихата от 30 декабря
2022 года № 30/8-VII
Бюджет М-Владимировского сельского округа на 2023 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решений Бескарагайского районного маслихата области Абай от 16.05.2023 № 3/7-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 24.08.2023 № 6/8-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 02.11.2023 № 9/8-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0,0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0,0