Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-12-VII "2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 желтоқсандағы № 24-15-VII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-12-VII "2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Переменовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36289 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7122 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29127 мың теңге;
2) шығындар – 36290,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1,8 мың теңге.";
4- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Переменовка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 9985 мың теңге сомасында көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-12-VII "О бюджете Переменовского сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района области Абай от 12 декабря 2022 года № 24-15-VII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-12-VII "О бюджете Переменовского сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Переменовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36289 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7122 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29127 тысяч тенге;
2) затраты – 36290,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1,8 тысяч тенге.";
используемые остатки бюджетных средств – 1,8 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Предусмотреть в бюджете Переменовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 9985 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.