2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новошульба ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-14-VII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 25-2-VII "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110127 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15871 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6636 мың теңге;
трансферттер түсімі – 87620 мың теңге;
2) шығындар – 110137,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 23.11.2023 № 10-14-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен Новошульба ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 61448 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2023 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 25186 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 23.11.2023 № 10-14-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Новошульбинского сельского округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Бородулихинского района области Абай от 30 декабря 2022 года № 26-14-VII.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 25-2-VII "О районном бюджете на 2023-2025 годы", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новошульбинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 110127 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15871 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6636 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87620 тысяч тенге;
2) затраты – 110137,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10,9 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 10,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23.11.2023 № 10-14-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Новошульбинского сельского округа на 2023 год в сумме 61448 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 25186 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23.11.2023 № 10-14-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

4. 2023 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 986 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 23.11.2023 № 10-14-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының

4. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 986 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23.11.2023 № 10-14-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата