2023-2025 жылдарға арналған Жарма ауданы Жарма кентінің бюджеті туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 23/363-VII шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесi!
Осы шешiм 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, 2-7 тармағына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Жарма ауданы Жарма кентінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 818,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 534,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 36 283,4 мың теңге;
2) шығындар – 38 518,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 700,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 700,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 700,3 мың теңге.

О бюджете поселка Жарма Жарминского района на 2023-2025 годы
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 29 декабря 2022 года № 23/363-VII.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жарма Жарминского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 818,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 534,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 36 283,4 тысяч тенге;
2) затраты – 38 518,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 700,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 700,3 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 700,3 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 12.12.2023 № 9/166-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға Жарма ауданы Жарма кентінің бюджетіне субвенция көлемi 27 756,0 мың теңге сомада қарастырылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық
мәслихатының хатшысы М.Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 23/363-VII шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Жарма ауданы Жарма кентінің бюджеті

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата области Абай от 12.12.2023 № 9/166-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Предусмотреть в бюджете поселка Жарма Жарминского района на 2023 год объемы субвенций в сумме 27 756,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Жарминского
районного маслихата М. Оспанбаев
Приложение 1 к решению
Жарминского районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 23/363-VII
Бюджет поселка Жарма Жарминского района на 2023 год