2023 жылға Абай облысы Үржар ауданы бойынша жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 566 қаулысы. Күші жойылды - Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 1 қарашадағы № 346 қаулысы
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 01.11.2023 № 346 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест по Урджарскому району области Абай на 2023 год
Постановление акимата Урджарского района области Абай от 2 декабря 2022 года № 566. Утратило силу постановлением акимата Урджарского района области Абай от 1 ноября 2023 года № 346
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Урджарского района области Абай от 01.11.2023 № 346 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6), 7), 8) және 9) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 13.06.2016 жылғы № 498 "Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" және 26.05.2016 жылғы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрықтарына сәйкес, Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 14-1) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 6), 7), 8) и 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения",приказами Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13.06.2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" и от 26.05.2016 года № 412"Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының № 1 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының № 2 қосымшасына сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению № 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению № 2 к настоящему постановлению.

3. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының № 3 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
4. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының № 4 қосымшасына сәйкес белгіленсін.

3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению № 3 к настоящему постановлению.
4. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению № 4 настоящего постановления.

5. "Үржар ауданының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте тиісті шаралардың орындалуын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
Аудан әкімінің м.а. Ә. Сарбаева
Үржар ауданының әкімдігінің
2022 жылғы 02 желтоқсан күнгі
№ 566 қаулысына
№ 1 қосымша
Ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарының квотасы
№
Ұйымныңатауы
Жұмыс-керлердің тізімдік саны, адам
Жұмыскерлердің тізімдік санынан пайыздық мәндегі квота мөлшері
Жұмыс орында-рының саны
1
"Б.Момышұлы атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

5. Государственному учреждению "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния Урджарского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить реализацию соответствующих мер.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
И.о.акима района А. Сарбаева
Приложение № 1
к постановлению акимата
Урджарского района
от 02 декабря 2022 года
№ 566
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
№
Наименование организации
Штатная численность работников, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад им.Б.Момышулы"

1302
31
Үржар ауданының әкімдігінің
2022 жылғы 02 желтоқсан күнгі
№ 566 қаулысына
№ 2 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
№
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердіңтізімдік саны, адам
Жұмыскер-лердің тізімдік санынан пайыздық мәндегі квота мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
"Юбилейный" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
2%
1
Үржар ауданының әкімдігінің
2022 жылғы 02 желтоқсан күнгі
№ 566 қаулысына
№ 3 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
№
Ұйымныңатауы
Жұмыскерлердіңтізімдік саны, адам
Жұмыскер-лердің тізімдік санынан пайыздық мәндегі квота мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
"Ярус" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
57
2 %
1
Үржар ауданының әкімдігінің
2022 жылғы 02 желтоқсан күнгі
№ 566 қаулысына
№ 4 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
№
Ұйымныңатауы
Жұмыскерлер-дің тізімдік саны, адам
Жұмыскер-лердің тізімдік санынан пайыздық мәндегі квота мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің жедел басқару құқығындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

1302
31
Приложение № 2
к постановлению акимата
Урджарского района
от 02 декабря 2022 года
№ 566
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
№
Наименование организации
Списочная численность работников, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Юбилейный"
50
2 %
1
Приложение № 3
к постановлению акимата
Урджарского района
от 02 декабря 2022 года
№ 566
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
№
Наименование организации
Списочная численность работников, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ярус"
56
2 %
1
Приложение № 4
к постановлению акимата
Урджарского района
от 02 декабря 2022 года
№ 566
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
№
Наименование организации
Списочная численность работников, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1
Государственное казенное коммунальное предприятие на праве оперативного управления "Дом культуры" акимата Урджарского района области Абай