Үржар ауданы Бахты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-373/VII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-222/VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 26.12.2023 № 9-222/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 және 75 баптарының 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-359/VII "2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар ауданы, Бахты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес,соның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –77 422,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 065,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 71 357,8 мың теңге;
2) шығындар – 77 441,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер-0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0,0 мың теңге;

О бюджете Бахтинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 29 декабря 2022 года № 22-373/VII. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2023 года № 9-222/VIII
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26.12.2023 № 9-222/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
В соответствии с пунктами 2 статьи 9-1 и статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 22-359/VII "О бюджете Урджарского района на 2023-2025 годы" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бахтинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответствено, на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 422,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6065,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала-0,0 тысяч тенге
поступления трансфертов –71 357,8 тысяч тенге;
2) затраты -77 441,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге,в том числе:
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства -0,0 тысяч тенге;

5) бюджет (профициті) тапшылығы – -19,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19,1 мың теңге: соның ішінде:
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0,0 мың теңге
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -19,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 10.05.2023 № 2-43/VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.10.2023 № 6-128/VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

5) дефицит (профицит) бюджета--19,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета-19,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов-0,0 тысяч тенге;
погашение займов-0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств-19,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решений Урджарского районного маслихата области Абай от 10.05.2023 № 2-43/VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 27.10.2023 № 6-128/VIII (вводится в действие с 01.01.2023).