Жамбыл облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы №12-5 "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 22-2 шешімі
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы №12-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25874 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 586 811 756 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 45 743 069 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 373 422 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 000 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 534 664 265 мың теңге;
2) шығындар – 607 384 753 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 347 060 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 611 075 мың теңге:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 264 015 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 960 703 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 960 703;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2021 года №12-5 "Об областном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 23 ноября 2022 года № 22-2
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" от 13 декабря 2021 года №12-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25874) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 586 811 756 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 45 743 069 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 373 422 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 534 664 265 тысяч тенге;
2) затраты – 607 384 753 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 347 060 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 15 611 075 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 264 015 тысяч тенге;
4) cальдо по операциям с финансовыми активами – 960 703 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 960 703;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

72 091 526
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
735 834
004
Мемлекеттік білім беру ұйымдарында білім беру жүйесін ақпараттандыру
34 771
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдар үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 866 402
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
431 557
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
730 546
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
118 498
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
282
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
34 000
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
64 986 688
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 794 113
080
Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру
15 749
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін
2 364
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға
340 722
271
Облыстың құрылыс басқармасы
780 780
203
Жамбыл облысында биофармацевтикалық зауыт құрылысы
780 780
05
Денсаулық сақтау
15 837 301
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 500 081
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
373 405
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
8 602
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
389 852
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
728 222
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 534 220
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
6 534 220
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 634 943
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 634 943
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
86 751
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі

72 091 526
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
735 834
004
Информатизация системы образования в государственных организациях образования
34 771
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
2 866 402
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
431 557
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
730 546
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
118 498
013
Капитальные расходы государственного органа
282
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
34 000
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
64 986 688
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 794 113
080
Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
15 749
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 364
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
340 722
271
Управление строительства области
780 780
203
Строительство биофармацевтического завода в Жамбылской области
780 780
05
Здравоохранение
15 837 301
253
Управление здравоохранения области
1 500 081
006
Услуги по охране материнства и детства
373 405
007
Пропаганда здорового образа жизни
8 602
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
389 852
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
728 222
271
Управление строительства области
6 534 220
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
6 534 220
253
Управление здравоохранения области
3 634 943
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 634 943
253
Управление здравоохранения области
86 751
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами

86 751
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
70 447
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
70 447
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 010 859
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
210 796
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
217 612
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
33 077
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
97 884
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
41 600
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 193 720
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
60 667
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
155 503
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
23 717 815
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 088 249
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 395 743
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 981 359
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 180 187
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
530 960
261
Облыстың білім басқармасы
820 741
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
493 437
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
229 770
201
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
97 534
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 722 357
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
2 722 357
261
Облыстың білім басқармасы
1 893
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

86 751
253
Управление здравоохранения области
70 447
029
Областные базы специального медицинского снабжения
70 447
253
Управление здравоохранения области
4 010 859
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
210 796
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
217 612
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
33 077
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
97 884
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
41 600
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 193 720
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
60 667
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
155 503
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
23 717 815
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 088 249
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 395 743
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 981 359
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
1 180 187
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
530 960
261
Управление образования области
820 741
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
493 437
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
229 770
201
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
97 534
271
Управление строительства области
2 722 357
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
2 722 357
261
Управление образования области
1 893
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

3 463 568
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 157 000
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
5 356
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
389 750
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 866 705
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 866 705
719
Облыстың ветеринария басқармасы
3 251 071
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
156 202
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
408
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
30 668
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
8 440
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
35 000
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6 059
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
98 687
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
18 207
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2 641 192
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 600
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
179 730
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
73 878
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
264 213
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
2 231
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
115 954
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
146 028
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 210 562
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру

3 463 568
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 157 000
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
5 356
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
389 750
271
Управление строительства области
2 866 705
020
Развитие объектов сельского хозяйства
2 866 705
719
Управление ветеринарии области
3 251 071
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
156 202
003
Капитальные расходы государственного органа
408
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
30 668
009
Организация санитарного убоя больных животных
8 440
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
35 000
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
6 059
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
98 687
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
18 207
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2 641 192
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 600
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
179 730
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
73 878
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
264 213
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
2 231
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
115 954
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
146 028
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 210 562
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение

280 877
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 049
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 285 721
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 501 700
13
Басқалар
6 895 859
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
516 155
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
71 155
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
15 000
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
300 000
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
130 000
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
597 737
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
474 743
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
122 994
257
Облыстың қаржы басқармасы
767 158
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
767 158
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
2 340
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
2 340
261
Облыстың білім басқармасы
2 677 826
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
2 605 861
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 965
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
168 198
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
166 209
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 989
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
70 095
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
70 095
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 039 584
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
2 039 584
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы

280 877
011
Капитальные расходы государственного органа
2 049
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 285 721
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1 501 700
13
Прочие
6 895 859
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
516 155
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
71 155
008
Поддержка предпринимательской деятельности
15 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
300 000
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
130 000
253
Управление здравоохранения области
597 737
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
474 743
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
122 994
257
Управление финансов области
767 158
012
Резерв местного исполнительного органа области
767 158
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
2 340
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
2 340
261
Управление образования области
2 677 826
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 605 861
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 965
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
168 198
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
166 209
003
Капитальные расходы государственного органа
1 989
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
70 095
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
70 095
271
Управление строительства области
2 039 584
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 039 584
285
Управление физической культуры и спорта области