Тараз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №10-3 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 14-2 шешімі
Тараз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26217 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 618 798 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 237 660 мың теңге;
cалықтық емес түсімдер – 380 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 10 237 078 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 764 060 мың теңге;
2) шығындар – 83 586 084 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 195 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 195 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 162 286 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 162 286 мың теңге:

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 24 декабря 2021 года №10-3 "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 20 апреля 2022 года № 14-2
Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата "О городском бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года №10-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26217) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 618 798 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 18 237 660 мың теңге;
неналоговым поступлениям – 380 000 мың теңге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 237 078 мың теңге;
поступлениям трансфертов – 39 764 060 мың теңге;
2) затраты – 83 586 084 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 195 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 195 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 162 286 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 162 286 тысяч тенге:

қарыздар түсімі – 24 123 829 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 561 529 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 599 986 мың теңге".
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 851 238 мың теңге сомасында бекітілсін".
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Кулекеев
Тараз қалалық мәслихатының

поступление займов – 24 123 829 тысяч тенге;
погашение займов – 9 561 529 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 599 986 тысяч тенге".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить резерв акимата города на 2022 год в сумме 851 238 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Таразского
городского маслихата Б. Кулекеев
Приложение 1 к решению
Таразского городского