Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №20-9 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 25-2 шешімі
ШЕШТІ:
1. "2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №20-9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26040 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 17565873 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1926163 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 86055 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15535410 мың теңге;
2) шығындар – 17686833 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 102019 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 128646 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26627 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 222979 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 222979 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 128646 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26627 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 120960 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 24 декабря 2021 года №20-9 "О районном бюджете на 2022–2024 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 15 апреля 2022 года № 25-2
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата "О районном бюджете на 2022 – 2024 годы" от 24 декабря 2021 года №20-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26040) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы – 17565873 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1926163 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 86055тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15535410 тысяч тенге;
2) затраты – 17686833 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 102019 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 128646 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26627 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 222979 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 222979 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 128646 тысяч тенге;
погашение займов – 26627 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 120960 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

55772
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28218
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
25439
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
667
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1448
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10434
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10434
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
126120
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
126120
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
82334
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2500
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41286
12
Көлiк және коммуникация
75408
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75408
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
44454
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
29954
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1000
13
Басқалар
166303
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
30000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
30000
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
11544
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
11544
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
124759
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
124759
15
Трансферттер
12033607
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
12033607
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
4
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

55772
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
28218
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
25439
007
Капитальные расходы государственного органа
667
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1448
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10434
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10434
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
126120
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
126120
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
82334
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2500
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
41286
12
Транспорт и коммуникации
75408
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75408
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
44454
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
29954
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1000
13
Прочие
166303
452
Отдел финансов района (города областного значения)
30000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
30000
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
11544
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
11544
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
124759
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
124759
15
Трансферты
12033607
452
Отдел финансов района (города областного значения)
12033607
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
4
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства