"2022-2024 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 сәуірдегі № 26-2 шешімі
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №165664 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1-1. Жалғызтөбе ауылдық округі 2022 жылға:
1) кірістер – 53116 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5243 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47812 мың теңге;
2) шығындар – 53906 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -790 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 790 мың теңге;
1-2. Дихан ауылдық округі 2022 жылға:
1) кірістер – 39092 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5460 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33571 мың теңге;
2) шығындар – 48490 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9398 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9398 мың теңге;
1-3. Мырзатай ауылдық округі 2022 жылға:
1) кірістер – 240896 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6614 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 234221 мың теңге;

О внесений изменений в решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №21-2
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 22 апреля 2022 года № 26-2
Байзакский районный маслихат Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №21-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №165664) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1-1. Жалгызтюбинский сельский округ на 2022 год:
1) доходы – 53116 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5243 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 61 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 47812 тысячи тенге;
2) затраты – 53906 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -790 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 790 тысячи тенге.
1-2. Диханский сельский округ на 2022 год:
1) доходы – 39092 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5460 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 61 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 33571 тысячи тенге;
2) затраты – 48490 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -9398 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 9398 тысячи тенге
1-3. Мырзатайский сельский округ на 2022 год:
1) доходы – 240896 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6614 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 61 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 234221 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1459 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық
мәслихат хатшысы Б. Ақбаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 сәуірдегі
№ 26-2 шешіміне қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 21-2 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтер бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 1459 тысячи тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Байзакского
районного маслихата Б. Ақбаев
Приложение к решению
Байзакского районного
маслихата от 22 апреля 2022
года № 26-2
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата от 30 декабря 2021
года № 21-2
Бюджет сельских округов Байзакского района на 2022 год
Категория
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
І. ДОХОДЫ