Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №20-9 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 қыркүйектегі № 32-2 шешімі
ШЕШТІ:
1. "2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №20-9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26040 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 22917954 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2093813 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 86055 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20719841 мың теңге;
2) шығындар – 23038944 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 198503 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 225130 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26627 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 223009 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 223009 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 225130 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26627 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 120990 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 24 декабря 2021 года №20-9 "О районном бюджете на 2022–2024 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 22 сентября 2022 года № 32-2
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата "О районном бюджете на 2022 – 2024 годы" от 24 декабря 2021 года №20-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26040) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы – 22917954 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2093813 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 86055 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20719841 тысяч тенге;
2) затраты – 23038944 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 198503 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 225130 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26627 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -223009 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –223009 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 225130 тысяч тенге;
погашение займов – 26627 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 120990 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2000
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
2000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
127979
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
50663
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43144
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
135
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7384
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
56656
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29452
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
23439
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
667
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3098
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20660
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
20660
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
168887
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
168887
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
34978
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
33064
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
48222
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
52623
12
Көлiк және коммуникация
82250
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
82250
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
43796
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
37454
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1000
13
Басқалар
354931
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
13644
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
13644
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

2000
036
Развитие газотранспортной системы
2000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
127979
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
50663
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
43144
006
Капитальные расходы государственного органа
135
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7384
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
56656
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
29452
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
23439
007
Капитальные расходы государственного органа
667
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3098
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20660
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
20660
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
168887
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
168887
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
34978
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
33064
015
Капитальные расходы государственного органа
48222
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
52623
12
Транспорт и коммуникации
82250
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
82250
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
43796
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
37454
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1000
13
Прочие
354931
452
Отдел финансов района (города областного значения)
13644
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
13644
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)