"2022-2024 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 33-2 шешімі
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №165664 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1-1. Жалғызтөбе ауылдық округі 2022 жылға:
1)кірістер – 52129 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5243 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46825 мың теңге;
2)шығындар – 52919 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -790 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 790 мың теңге;
1-2. Дихан ауылдық округі 2022 жылға:
1)кірістер – 42696 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6280 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36355 мың теңге;
2)шығындар – 52094 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -9398 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9398 мың теңге;
1-3. Мырзатай ауылдық округі 2022 жылға:
1)кірістер – 255661 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6614 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 248986 мың теңге;

О внесений изменений в решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №21-2
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 29 сентября 2022 года № 33-2
Байзакский районный маслихат Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №21-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №165664) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1-1. Жалгызтюбинский сельский округ на 2022 год:
1) доходы – 52129 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5243 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 61 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 46825 тысячи тенге;
2) затраты – 52919 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -790 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 790 тысячи тенге.
1-2. Диханский сельский округ на 2022 год:
1) доходы – 42696 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6280 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 61 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 36355 тысячи тенге;
2) затраты – 52094 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -9398 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 9398 тысячи тенге
1-3. Мырзатайский сельский округ на 2022 год:
1) доходы – 255661 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6614 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 61 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 248986 тысячи тенге;