Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13-2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 17-2 шешімі
ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26207 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемде бекітілсін;
1) "кірістер – 16 954 521 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер – 3 522 186 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 33 372 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 79 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 319 963 мың теңге.
2) шығындар – 17 643 383 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 67 285 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 91 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 867 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 749 885 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –749 885 мың теңге:
қарыздар түсімі – 91 890 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 024 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13-2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 15 апреля 2022 года № 17-2
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 13-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26207) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) "доходы – 16 954 521 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 522 186 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 33 372 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 79 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 319 963 тысяч тенге.
2) затраты – 17 643 383 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 67 285 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 91 890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 30 867 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 749 885 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 749 885 тысяч тенге:
поступление займов – 91 890 тысяч тенге;
погашение займов – 30 024 тысяч тенге;

бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 688 019 мың теңге".
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 жылға аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 28 044 мың теңге мөлшерінде бекітілсін".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық
мәслихат хатшысы Р. Сеитов
Жамбыл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 15 сәуірдегі № 17-2
шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
сомасы, мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

используемые остатки бюджетных средств – 688 019 тысяч тенге".
пункт 3 изложить в новой редакций:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в объеме 28 044 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жамбылского
районного маслихата Р. Сеитов
Приложение № 1 к решению
Жамбылского районного
маслихата № 17-2 от 15 апреля
2022 года
Бюджет Жамбылского района на 2022 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

6624
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
54940
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курортық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл мамандарының қызметтерімен қамтамасыз ету
68088
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
110966
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
146793
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56542
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1305
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
696
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
75648
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11602
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2070475
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1340689
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
16519
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1324170
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
410000
004
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
410000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
274314
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
94000
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
180314
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
45472
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
4150
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
41322
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
828956
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
348352
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
333903
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету

6624
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
54940
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
68088
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
110966
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
146793
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
56542
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1305
021
Капитальные расходы государственного органа
696
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
75648
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
11602
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2070475
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1340689
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
16519
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1324170
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
410000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
410000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
274314
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
94000
028
Развитие коммунального хозяйства
180314
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
45472
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4150
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
41322
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
828956
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
348352
003
Поддержка культурно-досуговой работы
333903
009
Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним