Жуалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-7 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 30-4 шешімі
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-7 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26038 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жуалы ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 408 804,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 742 300,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16 000,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша–61 589,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 588 915,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 734 778,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 117 383,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 165 402,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 48 019,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 443 357,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 443 357,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 165 402,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 48 019,0 мың теңге;
бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 325 974,0 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2021 года№ 18-7 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 8 сентября 2022 года № 30-4
Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 25 декабря 2021 года № 18-7 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26038) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жуалынского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 408 804,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 742 300,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 000,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 61 589,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 588 915,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 734 778,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 117 383,0 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 165 402,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 48 019,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 443 357,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 443 357,0 тысячи тенге;
поступление займов – 165 402,0 тысяч тенге;
погашение займов – 48 019,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 325 974,0 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

4 429
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4 429
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 825 690
01
Әлеуметтік қамсыздандыру
476 237
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
476 237
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
476 237
02
Әлеуметтік көмек
1 163 510
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 163 510
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
859 441
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау,білім беру,әлеуметтік қамтамасыз ету,мәдениет,спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40 456
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 316
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
50 276
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 059
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
62 154
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
16 000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
126 808
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы өзге де қызметтер
185 943
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
185 943
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 890
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 500
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
682
050
Қазақстан Республикасын дамүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүрусапасын жақсарту
71 890
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
48 298
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер және ұйымдардың күрделі шығыстары
100
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9 583
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 481 380
01
Тұрғын үй шаруашылығы
267 403
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

4 429
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 429
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 825 690
01
Социальное обеспечение
476 237
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
476 237
005
Государственная адресная социальная помощь
476 237
02
Социальная помощь
1 163 510
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 163 510
002
Программа занятости
859 441
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40 456
006
Оказание жилищной помощи
4 316
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
50 276
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 059
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
62 154
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санитарно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16 000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
126 808
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
185 943
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
185 943
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52 890
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 500
021
Капитальные расходы государственного органа
682
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
71 890
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
48 298
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9 583
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 481 380
01
Жилищное хозяйство
267 403
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)