"2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 35-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 735 690,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 387 463,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 122 228,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –45 839,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 180 160,0 мың теңге;
2) шығындар – 8 058 031,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 85 855,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 144 900,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 59 045,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 85 855,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85 855,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 144 900,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 59 045,0 мың теңге;
бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 322 341,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 31.10.2023 № 10-2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

"О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 23 декабря 2022 года № 35-2
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 735 690,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 387 463,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 122 228,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 45 839,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 180 160,0 тысяч тенге;
2) затраты – 8 058 031,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 85 855,0 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 144 900,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 59 045,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 85 855,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85 855,0 тысячи тенге;
поступление займов – 144 900,0 тысяч тенге;
погашение займов – 59 045,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 322 341,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 31.10.2023 № 10-2 (вводится в действие с 01.01.2023).

2. 2023 жылға ауыл, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін трансферттердің бөлінуі Жуалы ауданы әкімінің қаулысы негізінде айқындалады.
3. 2023 жылға аудандық жергілікті атқарушы органының резерві 20 000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік – экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

2. Объем трансфертов бюджетам села, сельских округов на 2023 год определяются на основании постановления акимата Жуалынского района.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в объеме 20 000 тысяч тенге.
4. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально - экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.