"2022-2024 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы №21-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 қазандағы № 34-2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес және "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудан мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №19-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" аудан мәслихатының 2022 жылдың 26 қыркүйегіндегі №33-2 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" аудандық мәслихат 2021 жылғы 3 желтоқсандағы №21-2 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
"1-1. Ақтоған ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 59564 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5560 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 54004 мың теңге;
шығындар – 60745 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1181 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1181 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1181 мың теңге.
1-2. Жамбыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 80628 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31360 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 49148 мың теңге;
шығындар – 84457 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – -3829 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3829 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3829 мың теңге.

О внесении изменений и дополнений в решение Меркенского районного маслихата от 31 декабря 2021 года №21-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2022-2024 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 10 октября 2022 года № 34-2
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения районного маслихата от 26 сентября 2022 года №33-2 "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2021 года №19-3 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2022-2024 годы" от 31 декабря 2021 года № 21-2 следующие изменения и дополнения:
"1-1. Утвердить бюджет Актоганского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
доходы – 59564 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5560 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54004 тысяч тенге;
затраты – 60745 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – -1181 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1181 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1181 тысяч тенге.
"1-2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
доходы – 80628 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31360 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49148 тысяч тенге;
затраты – 84457 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – -3829 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 3829 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3829 тысяч тенге.