Мойынқұм аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №13-2 "2022–2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 20-2 шешімі
Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №13-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26322 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 530 999 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер -1 759 194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 685 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 000мың теңге;
трансферттер түсімі- 8 675 120 мың теңге;
2) шығындар–10 836 221 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 72 382 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 128 646 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56264 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -377 604 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 377 604 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 128 646 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 56 264 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 305 222 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 27 декабря 2021 года №13-2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 26 сентября 2022 года № 20-2
Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата "О районном бюджете 2022-2024 годы" от 27декабря 2021года №13-2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26322) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы – 10 530 999 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 759 194 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 685 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 675 120 тысяч тенге.
2) затраты – 10 836 221 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 72 382 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 128 646 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 264 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -377 604 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –377 604 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 128 646 тысяч тенге;
погашение займов – 56 264 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 305 222 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

27075
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
27075
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
847408
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59276
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
59276
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
592715
002
Жұмыспенқамтубағдарламасы
470527
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26422
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19656
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
985
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасызету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
7355
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
67770
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
195417
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86853
011
Жәрдемақыларды және басқада әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеумен жеткізу бойынша қызметтерге ақытөлеу
1000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2004
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасызетуге және өмірсүру сапасын жақсарту
29589
054
Үкіметтік емес ұйымдард амемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
62310
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1046
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12615
07
Тұрғынүй-коммуналдықшаруашылық
873873
458
Ауданның (облыстықмаңызы бар қаланың) тұрғынүй-коммуналдықшаруашылығы, жолаушыларкөлігіжәне автомобиль жолдарыбөлімі
5000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігіжәне автомобиль жолдары бөлімі
754744
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
8506
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

27075
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
27075
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
847408
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59276
005
Государственная адресная социальная помощь
59276
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
592715
002
Программа занятости
470527
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26422
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19656
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
985
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7355
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
67770
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
195417
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
86853
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1000
021
Капитальные расходы государственного органа
2004
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
29589
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
62310
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1046
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12615
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
873873
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
754744
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
8506
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах