"2022-2024 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №14-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 тамыздағы № 23-4 шешімі
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылдың 30 желтоқсандағы № 14-4 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 258980 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 86075 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 440 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 172465 мың теңге;
2) шығындар – 266049 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -7069 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 7069 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 7069 мың теңге.
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 133509 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 108764 мың теңге;
2) шығындар – 136541 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -3032 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3032 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 3032 мың теңге.
1.3. Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 75926 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 67126 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №14-4
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 12 августа 2022 года № 23-4
Маслихат района Т.Рыскулова Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №14-4 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
1) доходы - 258980 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 86075 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 440 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 172465 тысяч тенге;
2) затраты – 266049 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -7069 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 7069 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 7069 тысяч тенге.
1.2. По Луговскому сельскому округу:
1) доходы - 133509 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24445 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 108764 тысяч тенге;
2) затраты – 136541 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -3032 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 3032 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 3032 тысяч тенге.
1.3. По Акбулакскому сельскому округу:
1) доходы - 75926 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8800 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67126 тысяч тенге;

көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 11, 12, 13 және 15- қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тұрар Рысқұлов аудандық
мәслихат хатшысы Е. Абуталипов
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 12 тамыздағы
№ 23-4 шешіміне 1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№14-4 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Құлан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы
1.КІРІСТЕР

приложения 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 11, 12, 13 и 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Е. Абуталипов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 23-4 от 12 августа 2022 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 14-4 от 30 декабря 2021 года
Бюджет сельского округа Кулан на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс Наименование
Подкласс
1.Доходы