"2022-2024 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы №19-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 23-2 шешімі
ШЕШТІ:
1. "2022 – 2024 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы №19-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) кірістер – 318942 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 69936 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 390 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 248616 мың теңге;
2) шығындар – 336123 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17181 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17181 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 17181 мың теңге.
2 тармақта:
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 141527 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 12800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 128727 мың теңге;
2) шығындар – 146050 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4523 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4523 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 4523мың теңге.
3 тармақта:
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 106009 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 3693 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 102316 мың теңге;
2) шығындар – 106614 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -605 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 605 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 605 мың теңге.
4 тармақта:
Жаңаарық ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 131641 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 2665 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 128976 мың теңге;
2) шығындар – 132882 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1241 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1241мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1241 мың теңге.
5 тармақта:
Жаңаталап ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 69120 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 1661 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 67459 мың теңге;
2) шығындар – 69587 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -467 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 467 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 467 мың теңге.
6 тармақта:
Игілік ауылдық округі бойынша:

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 31 декабря 2021 года №19-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2022-2024 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 18 апреля 2022 года № 23-2
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 31 декабря 2021 года №19-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
1) доходы – 318942 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 69936 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 390 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 248616 тысяч тенге;
2) затраты – 336123 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 17181 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17181 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17181 тысяч тенге.
в пункте 2:
По Байкадамскому сельскому округу:
1) доходы – 141527 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12800 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 128727 тысяч тенге;
2) затраты – 146050 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4523 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4523 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4523 тысяч тенге.
в пункте 3:
По Жайылминскому сельскому округу:
1) доходы – 106009 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3693 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 102316 тысяч тенге;
2) затраты – 106614 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 605 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 605 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 605 тысяч тенге.
в пункте 4:
По Жанаарыкскому сельскому округу:
1) доходы – 131641 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2665 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 128976 тысяч тенге;
2) затраты – 132882 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1241 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1241 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1241 тысяч тенге.
в пункте 5:
По Жанаталапскому сельскому округу:
1) доходы – 69120 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1661 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67459 тысяч тенге;
2) затраты – 69587 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 467 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 467 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 467 тысяч тенге.
в пункте 6:
По Игиликскому сельскому округу:

2) шығындар – 53621 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 58 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 58 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 58 мың теңге.
Аталған шешімнің 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сарысу аудандық
мәслихат хатшысы А. Сейналиев
Сарысу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 18 сәуірдегі №23-2
шешіміне 1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының

2) затраты – 53621 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 58 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 58 тысяч тенге.
Приложения 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Сарысуского
районного маслихата А. Сейналиев
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного
маслихата от 18 апреля 2022
года № 23-2
Приложение 1-1 к решению
Сарысуского районного