"2022-2024 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы №19-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 тамыздағы № 29-4 шешімі
ШЕШТІ:
1. "2022 – 2024 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы №19-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) кірістер – 424045 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 69936 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 390 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 353719 мың теңге;
2) шығындар – 441226 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 31 декабря 2021 года №19-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2022-2024 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 25 августа 2022 года № 29-4
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 31 декабря 2021 года №19-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
1) доходы – 424045 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 69936 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 390 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 353719 тысяч тенге;
2) затраты – 441226 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17181 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17181 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 17181 мың теңге.
Аталған шешімнің 1-1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сарысу аудандық
мәслихат хатшысы А. Сейналиев
Сарысу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі №29-4
шешіміне 1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 17181 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17181 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17181 тысяч тенге.
Приложение 1-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Сарысуского
районного маслихата А. Сейналиев
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного
маслихата от 25 августа 2022
года №29-4
Приложение 1-1 к решению
Сарысуского районного