"2022-2024 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы №19-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 36-6 шешімі
ШЕШТІ:
1. "2022 – 2024 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы №19-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) кірістер – 406012 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 71209 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 390 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 334493 мың теңге;
2) шығындар – 423193 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17181 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17181 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 17181 мың теңге.
2 тармақта:
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 154088 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 12800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 141288 мың теңге;
2) шығындар – 158611 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4523 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4523 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 4523 мың теңге.
3 тармақта:
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 105311 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 3132 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54 теңге;
трансферттердің түсімдері – 102125 мың теңге;
2) шығындар – 105916 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -605 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 605 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 605 мың теңге.
4 тармақта:
Жаңаарық ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 102267 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 2665 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 99602 мың теңге;
2) шығындар – 103508 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1241 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1241мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1241 мың теңге.
5 тармақта:
Жаңаталап ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 87621 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 975 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 86646 мың теңге;
2) шығындар – 88088 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -467 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 467 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 467 мың теңге.
6 тармақта:
Игілік ауылдық округі бойынша:

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 31 декабря 2021 года №19-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2022-2024 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 7 декабря 2022 года № 36-6
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 31 декабря 2021 года №19-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
1) доходы – 406012 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 71209 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 310 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 334493 тысяч тенге;
2) затраты – 423193 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 17181 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17181 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17181 тысяч тенге.
в пункте 2:
По Байкадамскому сельскому округу:
1) доходы – 154088 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12800 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 141288 тысяч тенге;
2) затраты – 158611 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4523 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4523 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4523 тысяч тенге.
в пункте 3:
По Жайылминскому сельскому округу:
1) доходы – 105311 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3132 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 54 тенге;
поступления трансфертов – 102125 тысяч тенге;
2) затраты – 105916 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 605 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 605 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 605 тысяч тенге.
в пункте 4:
По Жанаарыкскому сельскому округу:
1) доходы – 102267 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2665 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99602 тысяч тенге;
2) затраты – 103508 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1241 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1241 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1241 тысяч тенге.
в пункте 5:
По Жанаталапскому сельскому округу:
1) доходы – 87621 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 975 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86646 тысяч тенге;
2) затраты – 88088 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 467 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 467 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 467 тысяч тенге.
в пункте 6:
По Игиликскому сельскому округу:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 58 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 58 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 58 мың теңге.
Аталған шешімнің 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сарысу аудандық
мәслихат хатшысы А. Сейналиев
Сарысу аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 58 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 58 тысяч тенге.
Приложения 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Сарысуского
районного маслихата А. Сейналиев
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного