Талас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №19-2 "2022-2024 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 35-2 шешімі
Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №19-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1. Талас ауданының 2022-2024 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер–1 360 613 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –110 141мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 59 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер–0 теңге;
трансферттер түсiмі–1 250 413мың теңге;
2) шығындар–1 389059мың теңге;
3) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо–0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу–0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер–0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -28 446мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)–28 446 мың теңге;

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 19–2 "О бюджете города и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 6 декабря 2022 года № 35-2
Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №19-2 "О бюджете города и сельских округов на 2022-2024 годы" следующие изменения:
1. Утвердить бюджет города и сельских округов Таласского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –1 360 613 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 110 200 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 59 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 250 413 тенге;
2) затраты– 1 389059 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 28 446 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –28 446 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын бос қалдықтары–28 446 мың теңге.
Аталған шешімнің 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшалары осы шешімнің 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Мәслихат хатшысы К. Садубаев
Талас аудандық мәслихатының
2022 жылғы 06 желтоқсандағы
№35-2 шешіміне 1 қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№19-2- шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

используемые остатки бюджетных средств–28 446 тысяч тенге.
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата К. Садубаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 06 декабря 2022 года №35-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года №19-2
Бюджет города Каратау на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы