"2022-2024 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 шілдедегі № 31-2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №19-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 05 шілдедегі № 30-2 шешімі негізінде Шу аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін.
Көрсетілген шешімнің 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18, 1.19 тармақтары жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1.1. Ақсу ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39946мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4897мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35049мың теңге;
2) шығындар – 42028мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2082 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2082 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -2082 мың теңге.
1.2. Алға ауылдық округіінің 2022 жылға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86901 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6645 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 80256 мың теңге;
2) шығындар – 89325 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете города Шу и сельских округов на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 20-2
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 7 июля 2022 года № 31-2
В соответствии со статьями 9, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Шуского районного маслихата от 05 июля 2022 года № 30-2 "О внесении изменений в решение Шуского районого маслихата от 28 декабря 2021 года № 19-3 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" Шуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылской области Шуского районного маслихата "О бюджете города Шу и сельских округов на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 20-2 следующие изменения:
Пункты 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18, 1.19 указанного решения изложить в новой редакции:
1.1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2022 согласно приложению 1 соответственно в следующих объемах:
1) доходы – 39946 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4897 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35049 тысяч тенге;
2) затраты – 42028 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -2082 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 2082 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -2082 тысяч тенге.
1.2. Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2022 согласно приложению 2 соответственно в следующих объемах:
1) доходы - 86901 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6645 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80256 тысяч тенге;
2) затраты – 89325 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;