"2022-2024 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 37-2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №19-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 05 желтоқсандағы № 36-2 шешімі негізінде Шу аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1."2022-2024 жылдарға Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №20-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін.
Көрсетілген шешімнің 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18, 1.19 тармақтары жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1.1. Ақсу ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41241 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4897 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36344 мың теңге;
2) шығындар – 43323 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2082 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2082 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-2082 мың теңге.
1.2. Алға ауылдық округіінің 2022 жылға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88201мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6645 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81556 мың теңге;
2) шығындар – 90625 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете города Шу и сельских округов на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 20-2
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 7 декабря 2022 года № 37-2
В соответствии со статьями 9, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Шуского районного маслихата от 05 декабря 2022 года № 36-2 "О внесении изменений в решение Шуского районого маслихата от 28 декабря 2021 года № 19-3 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" Шуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете города Шу и сельских округов на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 20-2 следующие изменения:
Пункты 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18, 1.19 указанного решения изложить в новой редакции:
1.1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2022 согласно приложению 1 соответственно в следующих объемах:
1) доходы – 41241 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4897 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36344 тысяч тенге;
2) затраты – 43323 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -2082 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 2082 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -2082 тысяч тенге.
1.2. Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2022 согласно приложению 2 соответственно в следующих объемах:
1) доходы - 88201 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6645 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81556 тысяч тенге;
2) затраты – 90625 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –-2424 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2424 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-2424 мың теңге.
1.3. Ақтөбе ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 36286 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі –34206 мың теңге;
2)шығындар – 39879 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -3593 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –3593қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-3593 мың теңге.
1.4. Балуан-Шолақ ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 83376 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –2260 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81116 мың теңге;
2)шығындар – 84200 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -824 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 824 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-824 мың теңге.
1.5. Бірлік ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 55227 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6551 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48676 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -2424тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 2424 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -2424 тысяч тенге.
1.3 Утвердить бюджет Актюбинского сельского округа на 2022 согласно приложению 3 соответственно в следующих объемах:
1) доходы - 36286 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2080 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34206 тысяч тенге;
2) затраты – 39879 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 3593 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 3593тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -3593 тысяч тенге.
1.4. Утвердить бюджет Балуан-Шолакского сельского округа на 2022 согласно приложению 4 соответственно в следующих объемах:
1) доходы - 83376 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2260 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –81116 тысяч тенге;
2) затраты – 84200 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 824 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 824 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -824 тысяч тенге.
1.5. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2022 согласно приложению 5 соответственно в следующих объемах:
1) доходы -55227 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –6551 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –48676 тысяч тенге;