2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-3 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2023– 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 14917656 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер– 4102173 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84864 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51965 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10678654 мың теңге.
2) шығындар – 14802770 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 38328 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 155250 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 116922 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 126540 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 126540 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 126540 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -49982 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49982 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 155250 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 116922 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11654 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 08.12.2023 №12-2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі 3594606 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. 2023 жылға аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 686017мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Алға ауылдық округі-37777 мың теңге;
Ақсу ауылдық округі-32595 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі-27634 мың теңге;
Балуан Шолақ ауылдық округі-27339 мың теңге;
Бірлік ауылдық округі-35252 мың теңге;
Бірлікүстем ауылдық округі-32018 мың теңге;
Далақайнар ауылы -27672 мың теңге;
Дулат ауылдық округі-24031 мың теңге;
Ескі-Шу ауылдық округі-33774 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округі–29299 мың теңге;
Жаңақоғам ауылдық округі-32773 мың теңге;
Көкқайнар ауылдық округі–28657 мың теңге;
Қорағаты ауылдық округі-32820 мың теңге;
Қонаев ауылы-41945 мың теңге;
Тасөткел ауылдық округі-25625 мың теңге;
Төле би ауылдық округі-73310 мың теңге;
Өндіріс ауылдық округі-30251 мың теңге;
Шоқпар ауылдық округі-34582 мың теңге;
Шу қаласы-78663мың теңге.

О районном бюджете на 2023-2025 годы
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 23 декабря 2022 года № 38-3
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 14917656 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4102173 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 84864 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 51965 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10678654 тысяч тенге.
2) затраты – 14802770 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38328 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 155250 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 116922 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 126540 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 126540 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 126540 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -49982 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49982 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 155250 тысяч тенге;
погашение займов – 116922 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11654 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 08.12.2023 №12-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Установить объем субвенции передаваемые из областного бюджета в районный бюджет на 2023 годв размере 3594606 тысяч тенге;
3. Установить объем субвенции передаваемые из районного бюджета в бюджеты аппаратов акима города районного значения, поселка, села, сельских округов на 2023 годв размере 686017 тысяч тенге в том числе:
Алгинского сельского округа-37777 тысяч тенге;
Аксуского сельского округа-32595тысяч тенге;
Актюбинского сельского округа-27634 тысяч тенге;
Балуан Шолакского сельского округа-27339 тысяч тенге;
Берликского сельского округа-35252 тысяч тенге;
Берликустемского сельского округа-32018 тысяч тенге;
село Далакайнар-27672 тысяч тенге;
Дулатского сельского округа-24031 тысяч тенге;
Ески-Шуского сельского округа-33774 тысяч тенге;
Жанажолского сельского округа-29299тысяч тенге;
Жанакогамского сельского округа-32773 тысяч тенге;
Коккайнарского сельского округа-28657 тысяч тенге;
Корагатинского сельского округа-32820 тысяч тенге;
село Конаева-41945 тысяч тенге;
Тасуткельского сельского округа-25625 тысяч тенге;
Толебийского сельского округа-73310тысяч тенге;
Ондирисского сельского округа-30251 тысяч тенге;
Шокпарского сельского округа-34582 тысяч тенге;
город Шу -78663 тысяч тенге.

4. Ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 91512 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 08.12.2023 №12-2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2023 жылға аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтіңбағдарламалары бойынша берілетін трансферттердің бөлінуі Шу ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

4. Утвердить объем резерва местного исполнительного органа района в размере 91512 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 08.12.2023 №12-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Трансферты передаваемые из районного бюджета на 2023 год по программе аппарат акима города районного значения, поселка, села, сельских округов определяются на основании постановления акимата Шуского района.

25000
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
25000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19128
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
19128
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1764245
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
309444
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
309444
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1085423
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
562559
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
47613
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
122107
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6880
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
212162
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
33038
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
98064
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
365378
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74763
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
997
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
278794
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10824
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
4000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
4000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5253037
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
169596
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру

25000
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
25000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19128
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
19128
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1764245
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
309444
005
Государственная адресная социальная помощь
309444
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1085423
002
Программа занятости
562559
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
47613
006
Оказание жилищной помощи
3000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
122107
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6880
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
212162
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
33038
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
98064
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
365378
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
74763
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
997
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
278794
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10824
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
4000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
4000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5253037
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
169596
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда

1131
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
44514
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
44514
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
34784
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30784
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
217815
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56623
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
154591
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1126
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5475
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
289447
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
289447
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
229396
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
60051
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
306323
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
38628
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38628
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
188000
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
188000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
49736
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46078
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
929
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2729
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29959
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
29959
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
410590
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
410590
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
321619
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

1131
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
44514
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
44514
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
34784
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
30784
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
217815
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
56623
006
Капитальные расходы государственного органа
154591
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
1126
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5475
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
289447
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
289447
019
Развитие теплоэнергетической системы
229396
036
Развитие газотранспортной системы
60051
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
306323
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
38628
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
38628
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
188000
010
Развитие объектов сельского хозяйства
188000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
49736
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
46078
004
Организация работ по зонированию земель
929
007
Капитальные расходы государственного органа
2729
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
29959
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
29959
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
410590
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
410590
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
321619
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

25100
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
63871
12
Көлiк және коммуникация
448042
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
298042
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8451
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
289591
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
150000
13
Басқалар
770642
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1000
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1000
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
91512
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
91512
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
466985
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
39180
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
427805
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
211145
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
211145
14
Борышқа қызмет көрсету
143
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
143
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
143
15
Трансферттер
1657158
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1657158
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
8314
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
639139
038
Субвенциялар
686017
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
323688
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
38328
Бюджеттік кредиттер
155250
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
155250

25100
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
63871
12
Транспорт и коммуникации
448042
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
298042
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
8451
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
289591
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
150000
13
Прочие
770642
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
1000
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1000
452
Отдел финансов района (города областного значения)
91512
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
91512
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
466985
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
39180
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
427805
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
211145
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
211145
14
Обслуживание долга
143
452
Отдел финансов района (города областного значения)
143
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
143
15
Трансферты
1657158
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1657158
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
8314
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
639139
038
Субвенции
686017
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
323688
3. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
38328
Бюджетные кредиты
155250
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
155250

9274
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
198447
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
50091
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
152705
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
269129
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55920
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1697
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
208827
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2685
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1201872
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
18450
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18450
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
210422
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
210422
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
973000
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
410000
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
200000
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
363000
08
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1425819
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
600000
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
600000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
6000
011
Мәдениет объектілерін дамыту
6000
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
144613
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22000
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1566
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
85000
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу

9274
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
198447
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
50091
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
152705
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
269129
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
55920
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1697
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
208827
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2685
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1201872
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
18450
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
18450
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
210422
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
210422
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
973000
015
Освещение улиц в населенных пунктах
410000
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
200000
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
363000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1425819
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
600000
003
Поддержка культурно-досуговой работы
600000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
6000
011
Развитие объектов культуры
6000
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
144613
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
22000
004
Капитальные расходы государственного органа
1566
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
85000
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне