Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 14/117 "2022-2024 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 қарашадағы № 31/231 шешімі
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы №14/117 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26111 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 525 436 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 601 795 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 649 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 693 935 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 187 057 мың теңге;
2) шығындар - 26 629 399 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 2 898 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 898 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 101 065 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 101 065 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 654 673 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 755 738 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 14/117 "О бюджете города Жезказган на 2022-2024 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 29 ноября 2022 года № 31/231
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата "О бюджете города Жезказган на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года №14/117 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26111) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 525 436 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 601 795 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 649 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 693 935 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 187 057 тысяч тенге;
2) затраты – 26 629 399 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 2 898 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 898 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 101 065 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 101 065 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашения займов – 654 673 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 755 738 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:

"3. 2022 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 8 443 624 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының хатшысы А. Досанов
Жезқазған қалалық мәслихатының

"3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферы и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджетов в сумме 8 443 624 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жезказганского городского маслихата А. Досанов
Приложение 1 к решению
Жезказганского городского маслихата