Сәтбаев қалалық мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2022 жылғы 24 қарашадағы № 229 шешімі
ШЕШТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "2022 – 2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 148 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26262 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 146 777 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 313 234 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 29 159 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 66 150 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 10 738 234 мың теңге;
2) шығындар – 17 751 092 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 604 315 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 604 315 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 604 315 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата "О городском бюджете на 2022 - 2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 148
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 24 ноября 2022 года № 229
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата "О городском бюджете на 2022 – 2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 148 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26262) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 146 777 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 313 234 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 29 159 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 66 150 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 738 234 тысяч тенге;
2) затраты – 17 751 092 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 604 315 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 604 315 тысяч тенге тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 604 315 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

5939
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 005
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 934
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
3 187 186
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
56 723
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 723
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 979 037
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
148 046
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
2 830 991
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
97 189
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 233
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8 956
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
54 237
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 237
02
Қорғаныс
38 100
1
Әскери мұқтаждар
36 812
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
36 812
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
36 812
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1 288
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 288
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
580
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
708
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
124 000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
124 000

5 939
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 005
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 934
9
Прочие государственные услуги общего характера
3 187 186
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
56 723
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
56 723
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 979 037
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
148 046
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
2 830 991
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
97 189
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения )
88 233
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8 956
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
54 237
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
54 237
02
Оборона
38 100
1
Военные нужды
36 812
122
Аппарат акима района (города областного значения)
36 812
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
36 812
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1 288
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 288
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
580
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
708
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
124 000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
124 000