Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 12 сәуіріндегі № 26/09 "Сәтбаев қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 8 тамыздағы № 59/06 қаулысы
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 12 сәуірдегі №26/09 "Сәтбаев қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысына келесідей өзгеріс енгізілсін:
"Сәтбаев қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесінің 7 тармағындағы қазақ тіліндегі "Қарағанды облысы" сөзі "Ұлытау облысы" сөзіне, орыс тіліндегі "Карагандинская область" сөзі "область Ұлытау" сөзіне ауыстырылсын.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Сәтбаев қаласы әкімдігінің 12.04.2022 №26/09 қаулысы түскен жоқ.
2. "Сәтбаев қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы (Сейлова Ж.С.) Ережеге енгізілген өзгерістердің уәкілетті тіркеуші органда тіркелуін қамтамасыз етсін және заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Сәтбаев қаласының тұрғын үй иснпекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ж.С.Сейловаға жүктелсін.
Сәтбаев қаласының әкімінің міндетін атқарушы Ш.Әубәкір

О внесении изменений в постановление акимата города Сатпаев № 26/09 от 12 апреля 2022 года "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции города Сатпаев"
Постановление акимата города Сатпаев области Ұлытау от 8 августа 2022 года № 59/06
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Сатпаев №26/09 от 12 апреля 2022 года "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции города Сатпаев" следующее изменение:
в пункте 7 Положения о государственном учреждении "Отдел жилищной инспекции города Сатпаев" на государственном языке слова "Қарағанды облысы" заменить на слова "Ұлытау облысы", на русском языке слова "Карагандинская область" заменить на слова "область Ұлытау".
Примечание ИЗПИ!
Постановление акимата города Сатпаев от 12.04.2022 №26/09 не поступало.
2. Руководителю государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции города Сатпаев" (Сейлова Ж.С.) обеспечить регистрацию изменений в Положении в уполномоченном регистрирующем органе и принять меры вытекающие из настоящего постановления в установленном законодательством прядке.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции города Сатпаев" Сейлову Ж.С.
Исполняющий обязанности акима города Сатпаев Ш.Әубәкір