"Жезқазған кенті әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 02/03 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 11 тамыздағы № 61/03 қаулысы
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жезқазған кенті әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 02/03 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Жезқазған кенті әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі туралы Ереженің 8-тармағы мемлекеттік тілде мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Заңды тұлғаның орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Сәтбаев даңғылы, 111";
Жезқазған кенті әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі туралы Ереженің 8-тармағы орыс тілінде мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Местонахождение юридического лица: Республика Казахстан, область Ұлытау, город Сатпаев, проспект Сатпаева 111".
2. Жезқазған кенті әкімінің м.а. (А.Б.Баймуратова) Ережеге енгізілген өзгерістердің уәкілетті тіркеуші органда тіркелуін қамтамасыз етсін және заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған кенті әкімінің м.а. А.Б.Баймуратоваға жүктелсін.
Сәтбаев қаласы әкімінің міндетін атқарушы Ш.М. Әубәкір

О внесении изменений в постановление акимата города Сатпаев № 02/03 от 11 января 2021 года "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима поселка Жезказган"
Постановление акимата города Сатпаев области Ұлытау от 11 августа 2022 года № 61/03
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Сатпаев №02/03 от 11 января 2021 года "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима поселка Жезказган" следующее изменение:
пункт 8 Положения о государственном учреждении "Аппарат акима поселка Жезказган" на государственном языке изложить в следующей редакции:
"8. Заңды тұлғаның орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Сәтбаев даңғылы, 111";
пункт 8 Положения о государственном учреждении "Аппарат акима поселка Жезказган" на русском языке изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение юридического лица: Республика Казахстан, область Ұлытау, город Сатпаев, проспект Сатпаева 111".
2. И.о. акима поселка Жезказган (А.Б.Баймуратова) обеспечить регистрацию изменений в Положении в уполномоченном регистрирующем органе и принять меры вытекающие из настоящего постановления в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на и.о. акима поселка Жезказган А.Б.Баймуратову.
Исполняющий обязанности акима города Сатпаев Ш.М. Әубәкір