2023-2025 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 224 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШТI:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1 және 7-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 129 812 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 870 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 749 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 082 463 мың теңге;
2) шығындар – 2 138 552 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 8 740 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 740 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 740 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 10.11.2023 № 90 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023-2025 жылдарға арналған Шалғы кентінің бюджеті тиісінше 4 және 7-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 898 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 548 мың теңге;
2) шығындар – 33 893 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 2 995 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 995 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2023-2025 годы
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 30 декабря 2022 года № 224.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2023-2025 годы согласно приложениям 1 и 7 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 129 812 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 730 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 870 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 749 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 082 463 тысяч тенге;
2) затраты – 2 138 552 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 8 740 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 740 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 740 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 10.11.2023 № 90 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет поселка Шалгинский на 2023-2025 годы согласно приложениям 4 и 7 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 898 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 150 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 548 тысяч тенге;
2) затраты – 33 893 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2 995 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 995 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 995 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 10.11.2023 № 90 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2023 жылға арналған Жәйрем және Шалғы кенттері бюджетінің құрамында қалалық бюджеттен кенттердің бюджетіне жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 7-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 2 995 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 10.11.2023 № 90 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Учесть в составе поступлений бюджетов поселков Жайрем и Шалгинский на 2023 год объем целевых текущих трансфертов из местных бюджетов, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселков согласно приложению 7.

4. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың хатшысы З.Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 224 шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған Жәйрем кентінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 10.11.2023 № 90 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 30 декабря 2023 года
№ 224
Бюджет поселка Жайрем на 2023 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 10.11.2023 № 90 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование