Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-61 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2022 жылғы 12 желтоқсандағы № 22-114 шешімі
ШЕШТІ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-61 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163467 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 5 560 530 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 144 062 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 16 212 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 35 180 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 365 076 мың теңге;
2)шығындар 5 727 326 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 1 916 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 3 171 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1 255 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 29 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 29 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № 12-61 "О бюджете города Текели на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 12 декабря 2022 года № 22-114
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 12-61 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 163467) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 5 560 530 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 144 062 тысячи тенге;
неналоговые поступления 16 212 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 35 180 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 365 076 тысяч тенге;
2)затраты 5 727 326 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 1 916 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 3 171 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 1 255 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 29 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 29 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5)бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 197 712 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 197 712 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 3 171 мың теңге;
қарыздарды өтеу 31 853 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 226 394 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының хатшысы Н. Калиновский

5)дефицит (профицит) бюджета (-) 197 712 тысячи тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 197 712 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 3 171 тысяча тенге;
погашение займов 31 853 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 226 394 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Текелийского городского маслихата Н. Калиновский

605
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 416
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26 205
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 112
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
79 792
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
83 365
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37 627
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9 972
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
9 972
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
51 040
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51 040
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 585
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 667
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
367
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
6 421
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 407 531
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 030 202
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
652 622
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
575 063
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
77 559
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
377 580
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
375 840
005
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
185
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
1 169
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
386
2
Коммуналдық шаруашылық

605
006
Оказание жилищной помощи
2 416
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26 205
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 112
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
79 792
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
83 365
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37 627
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
9 972
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
9 972
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
51 040
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51 040
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42 585
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 667
021
Капитальные расходы государственного органа
367
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 421
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 407 531
1
Жилищное хозяйство
1 030 202
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
652 622
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
575 063
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
77 559
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
377 580
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
375 840
005
Снос аварийного и ветхого жилья
185
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1 169
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
386
2
Коммунальное хозяйство