Текелі қаласының ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 23-123 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 2-тармағымен.
ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 71 980 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 287 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 67 693 мың теңге;
2) шығындар 74 260 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 280 мың теңге;

О бюджете сельского округа города Текели на 2023-2025 годы
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 26 декабря 2022 года № 23-123.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Рудничного сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 71 980 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 287 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 67 693 тысячи тенге;
2) затраты 74 260 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 280 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 280 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 2 280 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 14.11.2023 № 10-54 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының хатшысы Н. Калиновский

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 280 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 280 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Текелийского городского маслихата области Жетісу от 14.11.2023 № 10-54 (Вводится в действие с 01.01.2023).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Текелийского городского маслихата Н. Калиновский

Текелі қалалық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "Текелі қаласының ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 23-123 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 14.11.2023 № 10-54 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2023 жылға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы
(мың
Ішкі сыныбы Атауы
теңге)

Приложение 1 утвержденное решением Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2022 года № 23-123 "О бюджете сельского округа города Текели на 2023-2025 годы"
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Текелийского городского маслихата области Жетісу от 14.11.2023 № 10-54 (Вводится в действие с 01.01.2023).
Бюджет Рудничного сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование