Алакөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-1 "Алакөл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 36-1 шешімі
Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26141 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редақцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 525 963 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 840 855 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 851 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 53 383 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 614 874 мың теңге;
2) шығындар – 17 215 634 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 141 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36 756 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26 615 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 699 812 мың теңге;

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 18-1 "О бюджете Алакольского района на 2022-2024 годы"
Решение Алакольского районного маслихата области Жетісу от 2 декабря 2022 года № 36-1
Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджете Алакольского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 18-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26141) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 525 963 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 840 855 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 851 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 53 383 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 11 614 874 тысячи тенге;
2) затраты – 17 215 634 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 141 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36 756 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 615 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 699 812 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 699 812 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 36 756 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26 971 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 690 027 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Р. Жабжанов

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 699 812 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 36 756 тысяч тенге;
погашение займов – 26 971 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 690 027 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Р. Жабжанов

32 850
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 729
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
101 517
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
186 910
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
69 673
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
65 188
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48 188
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 061
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 567
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
13 560
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
17 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
17 000
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 353 944
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 022 212
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 022 212
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
735 650
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
286 562
2
Коммуналдық шаруашылық
6 069 630
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 069 630
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
54 678
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
5 934 357
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
80 595
3
Елді-мекендерді көркейту
262 102
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
262 102
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
94 264
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
167 838
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

32 850
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 729
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
101 517
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
186 910
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
69 673
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
65 188
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48 188
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 061
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 567
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
13 560
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
17 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
17 000
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 353 944
1
Жилищное хозяйство
1 022 212
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 022 212
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
735 650
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
286 562
2
Коммунальное хозяйство
6 069 630
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 069 630
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
54 678
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 934 357
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
80 595
3
Благоустройство населенных пунктов
262 102
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
262 102
015
Освещение улиц в населенных пунктах
94 264
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
167 838
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство