Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 38-6 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 25-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үшарал қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 277 165 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 225 484 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 51 681 мың теңге, оның ішінде;
2) шығындар 298 004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 20 839 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 20 839 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 20 839 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 15-1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қабанбай ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 83 168 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 37 071 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 46 097 мың теңге, оның ішінде;
2) шығындар 84 807 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 639 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 639 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 639 мың теңге.

О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2023-2025 годы
Решение Алакольского районного маслихата области Жетісу от 30 декабря 2022 года № 38-6.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 25 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Алакольского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Ушарал на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 277 165 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 225 484 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 51 681 тысячи тенге, в том числе;
2) затраты 298 004 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 20 839 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 20 839 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 20 839 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Алакольского районного маслихата области Жетісу от 22.11.2023 № 15-1 (Вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 83 168 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 37 071 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 46 097 тысяч тенге, в том числе;
2) затраты 84 807 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 639 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 639 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 639 тысяч тенге.