Көксу ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 19-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 36-1 шешімі
ШЕШТІ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 19-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162406 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 021 396 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 301 353 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 53 421 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 15 535 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 651 087 мың теңге;
2) шығындар 7 128 084 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 22 042 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 92 473 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 70 431 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 128 730 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 27 декабря 2021 года № 19-1 "О бюджете Коксуского района на 2022-2024 годы"
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 7 декабря 2022 года № 36-1
РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете Коксуского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 19-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162406), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 7 021 396 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 301 353 тысячи тенге;
неналоговые поступления 52 421 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 15 535 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 651 087 тысяч тенге;
2) затраты 7 128 084 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 22 042 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 92 473 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 70 431 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 128 730 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 128 730 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 92 473 мың теңге;
қарыздарды өтеу 70 433 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 106 690 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының хатшысы А. Досымбеков

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 128 730 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 92 473 тысячи тенге;
погашение займов 70 433 тысячитенге;
используемые остатки бюджетных средств 106 690 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Коксуского района А. Досымбеков

15 634
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12 101
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
12 101
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12 101
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12 101
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 006 640
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
106 151
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
106 151
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
106 151
2
Әлеуметтiк көмек
852 755
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
852 755
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
531 727
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 544
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 714
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24 159
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 738
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
110 539
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
87 068
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
63 266
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
47 734
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44 709
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 822
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 566
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 421
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

15 634
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12 101
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
12 101
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
12 101
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12 101
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 006 640
1
Социальное обеспечение
106 151
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
106 151
005
Государственная адресная социальная помощь
106 151
2
Социальная помощь
852 755
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
852 755
002
Программа занятости
531 727
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 544
006
Оказание жилищной помощи
1 714
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24 159
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 738
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
110 539
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
87 068
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
63 266
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
47 734
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44 709
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 822
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 566
021
Капитальные расходы государственного органа
900
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 421
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)