Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 39-1 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 11-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 283 213 мың теңге:
салықтық түсімдер 134 103 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 149 110 мың теңге;
2) шығындар 289 916 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 703 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 703 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 6 703 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 23.11.2023 № 14-61 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023-2025 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 83 795 мың теңге:
салықтық түсімдер 10 182 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 73 613 мың теңге;
2) шығындар 84 716 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 921 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 921 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 921 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 23.11.2023 № 14-61 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2023-2025 годы
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 30 декабря 2022 года № 39-1.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 11 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 283 213 тысяч тенге:
налоговые поступления 134 103 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 149 110 тысяч тенге;
2) затраты 289 916 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 703 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 703 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 6 703 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 23.11.2023 № 14-61 (Вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 83 795 тысяч тенге:
налоговые поступления 10 182 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 73 613 тысяч тенге;
2) затраты 84 716 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 921 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 921 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 921 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 23.11.2023 № 14-61 (Вводится в действие с 01.01.2023).

3. 2023-2025 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 92 140 мың теңге:
салықтық түсімдер 18 944 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 73 196 мың теңге;
2) шығындар 94 460 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 320 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 320 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 320 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 23.11.2023 № 14-61 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2023-2025 жылдарға арналған Мұқыры ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 72 065 мың теңге:
салықтық түсімдер 11 720 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 60 345 мың теңге;
2) шығындар 73 602 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 537 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 537 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 537 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 23.11.2023 № 14-61 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2023-2025 жылдарға арналған Мұқаншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 75 722 мың теңге:
салықтық түсімдер 15 028 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 60 694 мың теңге;
2) шығындар 76 616 мың теңге;

3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 92 140 тысяч тенге:
налоговые поступления 18 944 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 73 196 тысяч тенге;
2) затраты 94 460 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 320 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 320 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 320 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 23.11.2023 № 14-61 (Вводится в действие с 01.01.2023).
4. Утвердить бюджет Мукрынского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 72 065 тысяч тенге:
налоговые поступления 11 720 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 60 345 тысяч тенге;
2) затраты 73 602 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 537 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 537 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 537 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 23.11.2023 № 14-61 (Вводится в действие с 01.01.2023).
5. Утвердить бюджет Муканчинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 75 722 тысячи тенге:
налоговые поступления 15 028 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 60 694 тысячи тенге;
2) затраты 76 616 тысяч тенге;

Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 23.11.2023 № 14-61 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының хатшысы А. Досымбеков
Көксу ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 39-1 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 23.11.2023 № 14-61 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2023 жылға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

Сноска. Пункт 10 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 23.11.2023 № 14-61 (Вводится в действие с 01.01.2023).
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата Коксуского района А. Досымбеков
Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района от 30 декабря 2022 года № 39-1
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Коксуского районного маслихата области Жетісу от 23.11.2023 № 14-61 (Вводится в действие с 01.01.2023).
Бюджет Балпыкского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы