Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-15-77 "Панфилов ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 қазандағы № 7-29-150 шешімі
Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-15-77 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26274 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 16 401 255 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 394 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 32 572 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 398 819 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 575 364 мың теңге;
2) шығындар 19 216 818 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 55 373 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 95 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 40 517 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 7-15-77 "О бюджете Панфиловского района на 2022-2024 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 31 октября 2022 года № 7-29-150
Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 7-15-77 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26274) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 16 401 255 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 394 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления 32 572 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 398 819 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13 575 364 тысячи тенге;
2) затраты 19 216 818 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 55 373 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты 95 890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 40 517 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 870 936 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 870 936 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 2 435 474 мың теңге;
қарыздарды өтеу 125 011 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 560 473 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының хатшысы Е. Шокпаров

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 870 936 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 870 936 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 2 435 474 тысячи тенге;
погашение займов 125 011 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 560 473 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Панфиловского районного маслихата Е. Шокпаров

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
18 676
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
18 676
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 967 020
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 089 104
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 089 104
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 089 104
2
Әлеуметтiк көмек
2 789 275
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 789 275
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 020 110
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
47 700
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
120
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60 067
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 262
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
152 675
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
420 773
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
77 568
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
88 641
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82 541
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 055
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
11 793
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
72
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 921
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
700
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 100
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
18 676
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
18 676
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 967 020
1
Социальное обеспечение
1 089 104
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 089 104
005
Государственная адресная социальная помощь
1 089 104
2
Социальная помощь
2 789 275
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 789 275
002
Программа занятости
2 020 110
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
47 700
006
Оказание жилищной помощи
120
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60 067
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 262
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
152 675
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
420 773
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
77 568
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
88 641
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82 541
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
64 055
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
11 793
021
Капитальные расходы государственного органа
72
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5 921
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
700
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 100
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь

66 020
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 967
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
21 053
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
138 914
1
Ауыл шаруашылығы
50 197
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
50 197
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 157
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
40
6
Жер қатынастары
69 256
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
69 256
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
69 256
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
19 461
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19 461
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
19 461
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29 902
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29 902
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
29 902
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 902
12
Көлiк және коммуникация
2 201 177
1
Автомобиль көлiгi
2 201 177
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 201 177
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
99 471
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 101 706
13
Басқалар
113 614
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
19 436
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
19 436
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 232
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
204
9
Басқалар
94 178
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
94 178
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

66 020
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
44 967
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21 053
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
138 914
1
Сельское хозяйство
50 197
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
50 197
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
50 157
003
Капитальные расходы государственного органа
40
6
Земельные отношения
69 256
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
69 256
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
69 256
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
19 461
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19 461
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19 461
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29 902
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29 902
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
29 902
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
29 902
12
Транспорт и коммуникации
2 201 177
1
Автомобильный транспорт
2 201 177
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 201 177
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
99 471
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
2 101 706
13
Прочие
113 614
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
19 436
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
19 436
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
19 232
004
Капитальные расходы государственного органа
204
9
Прочие
94 178
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
94 178
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов