Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 122 "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 259 шешімі
Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2021 жылғы 9 желтоқсандағы №122 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №25867 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 514832167 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 92861961 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8174726 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 176693 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 413618787 мың теңге;
2) шығындар – 509972113 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -67202 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10808918 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10876120 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11847494 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 11847494 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6920238 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6920238 мың теңге:
қарыздар түсімдері –7558918 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10718729 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10080049 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) корпоративтік табыс салығы бойынша:
Қарағанды қаласына – 50 пайыз, Бұқар Жырау ауданына – 60 пайыз, Абай, Ақтоғай, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Шет аудандарына, Балқаш, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
2) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:
Қарағанды, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Қарқаралы ауданына – 65 пайыз, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Нұра, Осакаровка, Шет аудандарына, Приозерск, Саран, Шахтинск қалаларына - 80 пайыздан, Балқаш қаласына - 87 пайыз, Абай ауданына – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Шет аудандарына, Балқаш, Қарағанды, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Шет аудандарына, Балқаш, Қарағанды, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;

О внесении изменений в решение Карагандинского областного маслихата от 9 декабря 2021 года № 122 "Об областном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Карагандинского областного маслихата от 22 ноября 2022 года № 259
Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" от 9 декабря 2021 года №122 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №25867) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 514832167 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 92861961 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 8174726 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 176693 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов –413618787 тысяч тенге;
2) затраты – 509972113 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -67202 тысячи тенге:
бюджетные кредиты –10808918 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –10876120 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11847494 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 11847494 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6920238 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6920238 тысяч тенге:
поступление займов – 7558918 тысяч тенге;
погашение займов – 10718729 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10080049 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Установить на 2022 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) по корпоративному подоходному налогу:
города Караганды - 50 процентов, Бухар-Жырауского района – 60 процентов, Абайского, Актогайского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Балхаш, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
2) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:
городов Караганды, Темиртау – по 50 процентов, Каркаралинского района – 65 процентов, Актогайского, Бухар-Жырауского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Приозерск, Сарань, Шахтинск – по 80 процентов, города Балхаш – 87 процентов, Абайского района – 100 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Балхаш, Караганды, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Балхаш, Караганды, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;

3) әлеуметтік салық бойынша:
Теміртау қаласына – 17 пайыз, Қарағанды қаласына – 47 пайыз, Балқаш қаласына - 60 пайыз, Шет ауданына -67 пайыз, Саран қаласына – 68 пайыз, Нұра ауданына – 73 пайыз, Осакаров ауданына – 74 пайыз, Қарқаралы ауданына – 75 пайыз, Бұқар Жырау ауданына–77 пайыз, Приозерск қаласына – 78 пайыз, Шахтинск қаласына – 80 пайыз, Ақтоғай ауданына – 95 пайыз, Абай ауданына –100 пайыз;

3) по социальному налогу:
города Темиртау – 17 процентов, города Караганды – 47 процентов, города Балхаш – 60 процентов, Шетского района – 67 процентов, города Сарань – 68 процентов, Нуринского района – 73 процента, Осакаровского района – 74 процента, Каркаралинского района – 75 процентов, Бухар-Жырауского района – 77 процентов, города Приозерск – 78 процентов, города Шахтинск – 80 процентов, Актогайского района – 95 процентов, Абайского района – 100 процента;

5 921
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 172 598
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 536 830
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 991 666
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
43 031
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
4 369 192
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
291 073
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
401 048
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
146 308
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
146 308
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 909 908
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
207 005
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 709
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
34 731
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
23 065
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
43 012
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
5 037
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
177 236
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 263 773
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 553
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
6 747
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу

5 921
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 172 598
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 536 830
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 991 666
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
43 031
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 369 192
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
291 073
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
401 048
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
146 308
020
Развитие объектов сельского хозяйства
146 308
719
Управление ветеринарии области
1 909 908
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
207 005
003
Капитальные расходы государственного органа
1 709
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
34 731
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
23 065
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
43 012
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
5 037
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
177 236
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 263 773
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 553
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
6 747
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций

12 974
261
Облыстың білім басқармасы
405 305
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
405 305
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
184 565
053
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
184 565
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 383 264
093
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
1 383 264
14
Борышқа қызмет көрсету
2 565 494
1
Борышқа қызмет көрсету
2 565 494
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 565 494
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
2 559 857
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
5 637
15
Трансферттер
93 886 615
1
Трансферттер
93 886 615
257
Облыстың қаржы басқармасы
93 886 615
007
Субвенциялар
60 453 255
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
380 202
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
11 120 921
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
322 568
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
5 374 102
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасымен берілетін ағымдағы нысаналы трансфертте
16 235 567
III. Таза бюджеттік кредиттеу
-67 202
Бюджеттік кредиттер
10 808 918
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 112 828
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 112 828
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 112 828
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
3 922 591
082
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ны кредиттеуге кредит беру

12 974
261
Управление образования области
405 305
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
405 305
285
Управление физической культуры и спорта области
184 565
053
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
184 565
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 383 264
093
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 383 264
14
Обслуживание долга
2 565 494
1
Обслуживание долга
2 565 494
257
Управление финансов области
2 565 494
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
2 559 857
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
5 637
15
Трансферты
93 886 615
1
Трансферты
93 886 615
257
Управление финансов области
93 886 615
007
Субвенции
60 453 255
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
380 202
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
11 120 921
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
322 568
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
5 374 102
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения, а также по поручению Президента Республики Казахстан
16 235 567
III. Чистое бюджетное кредитование
-67 202
Бюджетные кредиты
10 808 918
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 112 828
1
Жилищное хозяйство
6 112 828
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 112 828
046
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
3 922 591
082
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления жилищных займов

7 558 918
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
112 496 835
оның ішінде:
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
1 863 231
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 002 897
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
34 191
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
826 143
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 248 679
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
1 507 408
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
158 365
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
184 565
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
398 341
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 975 013
Медициналық ұйымның жыныстық құмарлықты төмендететін, сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын іс-шараларды өткізуіне
535
Қаржы лизингі шарттарымен сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеуге
903 441
Вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
3 140 354
Саламатты өмір салтын насихаттауға
17 191
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға
261 374
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға
36 521
Жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
263 596
Тергеу изоляторларында және қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерінде ұсталатын адамдарға медициналық көмек көрсетуге
55 772
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
55 449
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
184 829
Жергілікті деңгейдегі денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға

7 558 918
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
112 496 835
в том числе:
Управление культуры, архивов и документации области
1 863 231
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 002 897
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
34 191
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
826 143
Управление физической культуры и спорта области
2 248 679
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
1 507 408
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
158 365
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
184 565
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
398 341
Управление здравоохранения области
4 975 013
На проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда
535
На возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенному на условиях финансового лизинга
903 441
На закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
3 140 354
На пропаганду здорового образа жизни
17 191
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
261 374
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
36 521
На повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов
263 596
На оказание медицинской помощи лицам, содержащимся в следственных изоляторах и учреждениях уголовно-исполнительной системы
55 772
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
55 449
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
184 829
На материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне

55 951
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 402
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 402
Облыстың білім басқармасы
68 449 072
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
5 114 953
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
4 501
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
747 791
Үш жастан алты жасқа дейінгі балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтуды қамтамасыз етуге
584 829
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
414 745
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
4 225 727
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
33 896 233
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
11 129 966
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
247 553
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының әдістемелік орталықтарының (кабинеттерінің) әдіскерлеріне магистр дәрежесі үшін қосымша ақы төлеуге
2 213
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
171 666
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
17 530
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
3 290 448
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
1 492 025
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарындағы медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
38 103
Көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға
51 216
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға

55 951
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 402
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 402
Управление образования области
68 449 072
На увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования
5 114 953
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций дошкольного образования
4 501
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
747 791
На обеспечение охвата дошкольным воспитанием и обучением детей от трех до шести лет
584 829
На увеличение оплаты труда медицинских работников организаций дошкольного образования
414 745
На реализацию подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
4 225 727
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
33 896 233
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
11 129 966
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций среднего образования
247 553
На доплату за степень магистра методистам методических центров (кабинетов) государственных организаций среднего образования
2 213
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
171 666
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
17 530
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
3 290 448
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
1 492 025
На увеличение оплаты труда медицинских работников в государственных организациях технического и профессионального, послесреднего образования
38 103
На размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей
51 216
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования

392 583
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
405 305
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
3 991 897
Сұранысқа ие мамандықтар бойынша жастарды тегін техникалық және кәсіптік біліммен қамтамасыз етуге
170 570
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің нормативтік оқу жүктемесінің төмендеуіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге
2 059 218
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 321 777
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
850 613
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
48 452
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
1 284 499
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
164 640
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
2 220 103
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
3 307 365
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
446 105
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 178
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
28 178
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
17 228 107
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
8 504 580
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
43 031
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
4 369 192
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге және карантинді объектілерге қарсы өңдеу жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялауға
597 909
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге

392 583
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
405 305
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3 991 897
На обеспечение молодежи бесплатным техническим и профессиональным образованием по востребованным специальностям
170 570
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи со снижением нормативной учебной нагрузки педагогов государственных организаций среднего образования
2 059 218
Управление координации занятости и социальных программ области
8 321 777
На выплату государственной адресной социальной помощи
850 613
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
48 452
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 284 499
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
164 640
На развитие продуктивной занятости
2 220 103
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
3 307 365
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
446 105
Управление внутренней политики области
28 178
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
28 178
Управление сельского хозяйства области
17 228 107
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 504 580
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
43 031
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 369 192
На субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
597 909
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

2 751
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға
1 904 996
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялауға
1 404 600
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялауға
401 048
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 006 465
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
4 391 614
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
612 994
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 857
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
6 127
Кәсіпкерлік субъектілерінің санитариялық-гигиеналық тораптарды күтіп-ұстауға арналған шығындарының бір бөлігін субсидиялауға
4 873
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 254
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 238 500
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге
1 622 214
Арнаулы мекемелердің, айдауыл қызметінің, кезекші бөлімдердің және жедел басқару орталықтарының, кинологиялық бөлімшелердің қызметкерлеріне және учаскелік полиция инспекторларының көмекшілеріне тұрғын үй төлемдеріне
521 008
Ішкі істер органдарының азаматтық қызметшілері қатарындағы медицина қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
21 359
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
73 919
Облыс әкімінің аппараты
175 081
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдерін сайлауды қамтамасыз ету және өткізуге
142 466
Объектілерді күзету функцияларын бәсекелес ортаға беруге
10 561
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
22 054
Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы
38 381
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
38 381
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
10 132
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
10 132
Облыстың дін істері басқармасы
6 978
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
6 978
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
4 276
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
4 276
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 526
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 526
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
96 682
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
96 682
Облыстың жер қатынастары басқармасы
860
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
860
Облыстың экономика басқармасы
1 788
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 788
Облыстың қаржы басқармасы
1 719 090
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 719 090
Облыстың мемлекеттік сатып алу басқармасы
633
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
633
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
990
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
990
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
1 790
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 790
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
1 168
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 168
Облыстың ветеринария басқармасы
1 317
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 317
Облыстың ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы
24 193
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
24 193
Облыстың тексеру комиссиясы
1 092
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 092
Облыс мәслихатының аппараты

2 751
На субсидирование развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 904 996
На субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 404 600
На субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
401 048
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 006 465
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
4 391 614
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
612 994
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 857
Управление предпринимательства области
6 127
На субсидирование части затрат субъектов предпринимательства на содержание санитарно-гигиенических узлов
4 873
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 254
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
2 238 500
На повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел
1 622 214
На жилищные выплаты сотрудникам специальных учреждений, конвойной службы, дежурных частей и центров оперативного управления, кинологических подразделений и помощникам участковых инспекторов полиции
521 008
На повышение заработной платы медицинских работников из числа гражданских служащих органов внутренних дел
21 359
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
73 919
Аппарат акима области
175 081
На обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
142 466
На передачу функций охраны объектов в конкурентную среду
10 561
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
22 054
Управление по мобилизационной подготовке области
38 381
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
38 381
Управление по вопросам молодежной политики области
10 132
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
10 132
Управление по делам религий области
6 978
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6 978
Управление по развитию языков области
4 276
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 276
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
2 526
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 526
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
96 682
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
96 682
Управление земельных отношений области
860
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
860
Управление экономики области
1 788
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 788
Управление финансов области
1 719 090
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 719 090
Управление государственных закупок области
633
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
633
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
990
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
990
Управление по инспекции труда области
1 790
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 790
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
1 168
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 168
Управление ветеринарии области
1 317
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 317
Управление информатизации, оказания государственных услуг и архивов области
24 193
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
24 193
Ревизионная комиссия области
1 092
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 092
Аппарат маслихата области

43 307
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 008
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
41 299
Нысаналы даму трансферттері:
67 694 314
оның ішінде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9 698 494
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
9 698 494
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
17 734 346
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
596 964
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
2 901 661
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
2 019 700
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту үшін
10 321 146
Денсаулық сақтау объектілерін дамытуға
1 894 875
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
29 061 474
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2 683 267
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
4 589 621
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
5 298 940
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
6 824 984
Жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
8 472 394
Индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1 192 268
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
11 200 000
Автомобиль шиналарын өндіру жөніндегі жобаны іске асыру мақсатында "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
11 200 000
Бюджеттік кредиттер:
7 558 918
оның ішінде:
Облыстың экономика басқармасы
995 986
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
995 986
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 450 104
Ауылдық елді мекендер мен шағын қалаларда микрокредиттер беру
2 450 104
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 112 828
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
3 922 591
Кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге
190 237
Қарағанды облыстық
мәслихатының 2022 жылғы
22 қарашадағы № 259
шешіміне 3 қосымша
Қарағанды облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
9 желтоқсандағы № 122
шешіміне 5 қосымша
2022 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
66 965 916
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
20 867 582
Нысаналы даму трансферттері

43 307
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 008
На повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
41 299
Целевые трансферты на развитие:
67 694 314
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9 698 494
На развитие транспортной инфраструктуры
9 698 494
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
17 734 346
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
596 964
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 901 661
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 019 700
Для развития инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
10 321 146
На развитие объектов здравоохранения
1 894 875
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
29 061 474
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
2 683 267
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 589 621
На развитие газотранспортной системы
5 298 940
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
6 824 984
На развитие систем теплоснабжения
8 472 394
На развитие индустриальной инфраструктуры
1 192 268
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
11 200 000
Для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка" с целью реализации проекта по производству автомобильных шин
11 200 000
Бюджетные кредиты:
7 558 918
в том числе:
Управление экономики области
995 986
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
995 986
Управление сельского хозяйства области
2 450 104
Для микрокредитования в сельских населенных пунктах и малых городах
2 450 104
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 112 828
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
3 922 591
На проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
190 237
Приложение 3
к решению Карагандинского
областного маслихата
от 22 ноября 2022 года
№ 259
Приложение 5
к решению
Карагандинского областного
маслихата от 9 декабря
2021 года № 122
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2022 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего
66 965 916
в том числе:
Целевые текущие трансферты
20 867 582
Целевые трансферты на развитие